Kolekcja

dream

Sen, który staje się rzeczywistością

Potęga miłości po trzykrotność

Miłość 3

Nie jeden, nie dwa, a trzy kamienie szlachetne w samym sercu, zapewniają blask, któremu nie da się oprzeć już z daleka. Pierścionek z kolekcji Dream typu Three-Stone, dzięki któremu wyznanie uczuć jest jeszcze bardziej efektowne.

Dream Dream

Zaprojektowany, aby olśniewać

Trzynaście powodów, aby
powiedziała „TAK”

Rzemiosło pierścionka z kolekcji Dream zostało zaprojektowane, aby intensywnie uwydatniać szlachetny blask kamieni. Kamień główny jest nieustannie doświetlany przez kamienie boczne, które rzucając pobłysk fenomenalnie wydobywają każdy promień światła. Diamenty w szynie pierścionka dopełniają całości, wzbogacając błysk do maksimum.

Dream The Light
Dream

Fragmenty układające się w
doskonałość

Każdy element pierścionka Dream inspirowany jest spełnieniem marzeń. Wszystkie jego wybitne cechy tworzą pierścionek, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Styl trójkamieniowy

Dla tych, którzy kochają się w ekskluzywnym blasku. Serce pierścionka uwydatnione jest dwoma dodatkowymi klejnotami. Potrójny kamień pozwala na wyrażenie uczuć z potrójną Siłą.

Szlif brylantowy

Niezrównana klasyka zapierająca dech w piersiach już od wielu lat. Szlif brylantowy jest symbolem tradycji zamkniętej w nowoczesnym pięknie.

Szyna wysadzana diamentami

Element, który jest uzupełnieniem perfekcyjnego pierścionka zaręczynowego. Choć w jego sercu spoczywa szafir, nie może zabraknąć diamentów.

Pierścionki zaręczynowe Dream

Kolekcja skrywająca w
sobie znakomity
potencjał.

Delikatna obrączka, upstrzona lśniącymi diamentami, na której szczycie spoczywa najważniejszy klejnot w towarzystwie jeszcze dwóch, nieskazitelnych kamieni szlachetnych.

Pierścionki zaręczynowe Dream

Pozwól się uwieść

Hipnotyzujący blask

Pierścionek z kolekcji Dream został zaprojektowany tak, aby hipnotyzować legendarnym blaskiem w każdej pozycji. Nieważne, z której strony spojrzysz, zostaniesz pochłonięta aurą światła o maksymalnej intensywności.

Idealny z każdej perspektywy

W zależności od perspektywy zarówno diamenty w szynie, trzy kamienie w koronie czy drobne brylanciki u jej podstawy, zapewnią Ci pełen wspaniałości splendor.

Projekt pierścionka Dream…

Od marzenia…

Na początku uznawany był za marzenie. Fantazję, która była tak znakomita, że musiała przerodzić się w rzeczywistość. W momencie, kiedy powstał pierwszy szkic, narodził się wybitny projekt, gotowy przeobrazić wytwór wyobraźni w symbol nieskończonej miłości.

…od samego początku skazany na sukces

…do realizacji

Projekt ten do dziś zachwyca tysiące kobiet, pojawiając się w ich umysłach jako „TEN JEDYNY”. Pierścionek z kolekcji Dream, to idealny przykład marzenia, które stało się rzeczywistością.

Kunszt rzemieślniczy

Zobacz jak tworzymy
marzenia

Podaruj jej nieskazitelność, na jaką zasługuje

Arcyszlachetność w
najczystszej formie

Dlaczego kolekcja Dream tak mocno zachwyca?

Szafiry i diamenty o brylantowym szlifie potęgują doznania jakie przynosi pierścionek zaręczynowy Dream. Ułożone w nowoczesny design dają uczucie ekskluzywności i spełnienia. Aż 13 kamieni szlachetnych, o łącznej masie 0,77 ct nadaje pierścionkowi zniewalającego blasku. Właśnie to czyni go spełnieniem najpiękniejszych snów.

13

szlachetnych kamieni

0,77

ct czystego blasku

Kolekcja

Kategorie