Powiększ swój rabat nawet do -30% z super okazjami Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Złote obrączki ślubne

Oglądasz 46 z 169 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 2 500 zł
do 4 000 zł
do 4 500 zł
Żółte złoto
Białe złoto

Powiększ swój rabat

nawet do -30% z super okazjami

Promocja kończy się za:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Złote obrączki ślubne –– doskonałe wyrażenie uczuć

Symbol wieczności, doskonałości, duchowego bogactwa, światła, a przede wszystkim miłości. Kolor złoty wyraża obfitość uczuć i jest klasyczną i tradycyjną barwą dla obrączek ślubnych. Szlachetność i ogrom historii, jaką niesie za sobą żółte złoto, ofiarowuje radość życia i energię do działania. Złote obrączki ślubne symbolizują boskość, wieczność, stałość, czystość, bogactwo, a przede wszystkim miłość. Tę obfitość pozytywnych cech pragniemy podarować Wam razem ze złotymi obrączkami ślubnymi, aby wzmacniały miłość i stały na straży Waszych uczuć.

Każda obrączka ślubna złota SAVICKI to obietnica miłości, spełnienia i bogactwa uczuć. Każdy kawałek kruszcu, z jakiego wydobyte zostały obrączki, jest duchowo czysty i czeka, aby wypełnić się Waszą miłosną opowieścią, wspomnieniami i tajemnicami. Ukryjcie je w nieskończoności złotych okręgów, by pilnowały Waszego szczęścia i stanowiły niezniszczalny symbol Waszej miłości i oddania. Damska obrączka ślubna połączona z pierścionkiem zaręczynowym to podwójna ilość czułości zamknięta w szlachetnym kruszcu.


Jaka jest cena złotych obrączek ślubnych i od czego zależy?

Jeśli chodzi o obrączki ślubne cena zależy od wielu czynników. Na koszt tak ważnej biżuterii wpływ mają głównie wykorzystany kruszec, waga, którą odznaczają się produkty, dodatkowe zdobienia, kamienie szlachetne i ewentualne elementy personalizacji. Obrączki ślubne cienkie z żółtego złota zaczyna się już od 1500 zł. Jeśli marzymy o obrączkach z białego złota, cena wzrośnie do 1700 zł. Klienci, którzy pragną, aby ich symbole miłości były wysadzane brylantami, powinni być przygotowani nawet na kilkukrotny wzrost ceny.


Złote pierścionki ślubne –– jak wygląda zamawianie obrączek w sklepie SAVICKI?

Złote obrączki ślubne uważane są za klasyczne, piękne i eleganckie. Noszą je nasi rodzice, dziadkowie, a nawet pradziadkowie. Kruszec ten uważany jest za symbol bogactwa, mądrości i miłości, a dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi i trwałości staje się idealnym kandydatem na materiał na symbol oddania. Złote obrączki ślubne to nie tylko kochana przez wszystkich tradycja. Dziś salony jubilerskie w ofercie posiadają złote krążki w kolorach różu, bieli, czerni, a nawet obrączki ślubne mieszane złoto! Jeżeli jesteście zwolennikami nietuzinkowości i nowoczesności - zmieńcie złotą obrączkę ślubną w coś wyjątkowego! Specjalny szlif, matowe wykończenie, wysadzanie diamentami, czy wyjątkowy grawer w postaci wzoru - wybór należy do Was!

Kategorie