Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Rubin

Oglądasz 46 z 123 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry

Rubin - kolor pasji i odwagi

Kamień szlachetny rubin

RUBIN - KRÓLEWSKI KLEJNOT MIŁOŚCI

Od delikatnego różu po głębokie odcienie burgunda… Płomień tego blasku od zawsze zachwycał władców i olśniewał kobiety. Odkryj naturalne piękno, symbolikę, cechy i tajemnice rubinów w biżuterii marki SAVICKI.

Rubin
w pierścionkach

Rubin w pierścionkach symbolizuje miłość i spełnienie marzeń. Ten przepiękny kamień szlachetny swą głęboką barwą odzwierciedla wieczny płomień namiętności. Co więcej, w początkach XX wieku 40 rocznica ślubu to rubinowe gody.

Rubin w pierścionku zaręczynowym to zatem wyznanie miłości, natomiast rubin w pierścionku na rocznicę ślubu to hołd dla wspólnego uczucia oraz szlachetny symbol stałości.

Rubin
w biżuterii

Nasi mistrzowie sztuki jubilerskiej wydobywają z rubinów całe ich naturalne piękno, aby tworzyć zachwycające pierścionki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki.

Rubin w biżuterii komponuje się zachwycająco z żółtym i białym złotem i nabierają szczególnego blasku w towarzystwie innych kamieni szlachetnych. Jako pojedynczy klejnot emanują głębią swej płomiennej barwy, łącząc spektakularny blask z klasyczną elegancją.

Czy wiesz, że…

Według źródeł historycznych, od VI wieku rubin był jednym z najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych przez władców całego świata?
Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Królewska czerwień i purpura to symbol wiecznej władzy nadanej przez Boga. Właśnie dlatego rubin można było podziwiać w koronach, insygniach królewskich, sygnetach oraz pierścionkach królowych.


Rubin
w kolczykach

Rubin w kolczykach zjawiskowo kontrastuje z jasną karnacją i dodają temperamentu brunetkom. Płomienna czerwień w złotej oprawie dodaje elegancji casualowym kreacjom oraz dopełnia strój na wyjątkowe okazje wyrazistym akcentem.


Rubiny
w naszyjnikach

Rubiny w naszyjnikach zmieniają nawet minimalistyczne łańcuszki w ekskluzywną biżuterię!


Rubiny
w bransoletkach

Pojedyncze rubiny w bransoletkach wyglądają szlachetnie i lśnią wyrazistym blaskiem, a w towarzystwie innych kamieni szlachetnych tworzą kolorową biżuterię z efektem zachwytu!

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu