Powiększ swój rabat nawet do -30% z super okazjami Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki z tanzanitem

Oglądasz 46 z 66 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
Ekspresowa wysyłka
do 2 500 zł
do 3 000 zł
do 3 500 zł
Z szafirem
Z diamentem

Powiększ swój rabat

nawet do -30% z super okazjami

Promocja kończy się za:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Pierścionek zaręczynowy z tanzanitem –– wyjątkowy pierścionek dla ukochanej

Wystarczy wejrzeć w głąb czystego błękitu tanzanitu, aby dostrzec jego zmysłowość, namiętność i delikatny urok podkreślony wyrafinowaniem. Jubilerski fenomen tanzanitu odkryto zaledwie kilkadziesiąt lat temu, choć podobnie jak reszta kamieni szlachetnych rodził on się w głębi Ziemi setki milionów lat temu. Kolekcję pierścionków z tanzanitami marki SAVICKI wyróżnia modernizm, wykwintność i elegancja. Stworzyliśmy ją po to, aby otoczyć luksusem nowoczesne i wyzwolone kobiety. Poznaj wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z tanzanitem i zaskocz swoją ukochaną biżuterią szytą na miarę jej oczekiwań.


Czym wyróżnia się modny pierścionek zaręczynowy z tanzanitem?

Świetlistość i czystość tanzanitowego błękitu urzeka i kusi, a jego niespotykany i wyjątkowy urok budzi pożądanie. Chociaż niektórym do złudzenia przypomina szafir, ma w sobie coś wyjątkowego, co pozwala mu się wyróżnić. O jego unikatowości może świadczyć rzadkie pochodzenie, wspomniane kamienie występują jedynie w Tanzanii. Zachwycają się nim i uwielbiają nie tylko kobiety. Mistrzowie jubilerscy kochają ten kamień za jego otwartość na obróbkę. Choć delikatny i kruchy, to jego subtelna i wyzwolona natura pozwala, a wręcz skłania jubilerów do poszukiwania niespotykanych szlifów. Dzięki temu tanzanit w pierścionku zaręczynowym sprawia, że klasyka miesza się z nowoczesnością a łagodność z wyrafinowaniem. Klejnot perfekcyjnie prezentuje się w towarzystwie innych kamieni. Pierścionek z tanzanitem i diamentami posiada głęboką symbolikę, która chwyta za serce. Tanzanit w swojej otwartości instynktownie przyciąga diamenty. Przez to w pierścionkach z tanzanitem i brylantami marki SAVICKI, główny klejnot często otaczany jest drobnymi diamentami, które wyzwalają i podkreślają jego blask. Doskonała brylancja najtrwalszego klejnotu na świecie perfekcyjnie współgra z tanzanitem i jego hipnotyzującą barwą.


Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru pierścionka zaręczynowego z tanzanitem ze sklepu SAVICKI?

Jubiler SAVICKI oferuje aż 5 kolekcji pierścionków z tanzanitem. Każda z nich jest wyjątkowa, dzięki temu doskonale komponują się one zarówno z wytwornymi, wieczorowymi kreacjami, biurowym szykiem, jak i z codziennym strojem. Pierścionki z tanzanitem stworzone są w jednym celu, by niezależnie od kreacji ubrać kobiety w zmysłowe i wyrafinowane piękno. Tak wyjątkowa biżuteria zasługuje na luksusową oprawę. Jeśli chodzi o kruszec idealny, na pierwszym miejscu znajduje się złoto, które jest znacznie bardziej trwałe od srebra. Jeśli chodzi o pierścionek z tanzanitem, cena waha się w zależności od konkretnego modelu. Zamawiając biżuterię marki SAVICKI, zyskujesz gwarancję, że dostawa odbędzie się w ciągu kilku dni, co więcej istnieje możliwość dodania bezpłatnego grawerunku. Od momentu odwiedzenia naszej strony dzieli Cię już tylko kilka chwil do dnia, w którym pierścionek z tanzanitem i brylantami oczaruje Cię swoim blaskiem na żywo.


Kategorie