Zyskaj dodatkowy jesienny rabat 🍂 Odbierz kod
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki ze szlifem serce

Oglądasz 46 z 22 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
Ekspresowa wysyłka
do 2 500 zł
do 3 000 zł
do 3 500 zł
Z szafirem
Z diamentem

Zyskaj dodatkowy

jesienny rabat

Pierścionek zaręczynowy z sercem –– ponadczasowe wyrażenie uczuć

Pierścionek zaręczynowy w kształcie serca to niezwykle elegancki sposób, aby wyrazić swoją miłość. Tego typu produkt będzie nie tylko piękną, ale także wzruszającą pamiątka z dnia, w którym odbyły się wasze zaręczyny. Pierścionek lub dowolna biżuteria z serduszkiem sprawdzą się także jako prezent z innej okazji. Podaruj go drugiej połówce, mamie lub siostrze, aby wyczarować na twarzy bliskiej osoby łzy wzruszenia. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiedni kamień szlachetny. Rubin to klejnot, który z powodzeniem sprawdzi się w miłosnej kolekcji. Ukoronowany przez niego pierścionek zaręczynowy serce okaże się strzałem w dziesiątkę.


Pierścionek zaręczynowy z sercem –– jaki kruszec wybrać?

Aby pierścionki zaręczynowe w serca mogły się świetnie zaprezentować, należy zdecydować się na odpowiedni kruszec. Najpopularniejsze jest oczywiście złoto, które zazwyczaj idzie w parze z diamentem. Obok tak luksusowego produktu nie da się przejść obojętnie. Zachwyca on niesamowitymi efektami optycznymi, tworzonymi podczas odbijania promieni słonecznych. Doskonałym wyborem okażą się także pierścionki ze srebra. Zakupu dokonaj w sprawdzonym sklepie, by zyskać pewność, iż jubiler dołożył wszelkich starań, aby jego produkty ukoronowane przez serce, były najwyższej jakości.


Jakie typy pierścionków zaręczynowych z sercem oferuje sklep SAVICKI

Absolutnym bestsellerem w sklepie SAVICKI jest pierścionek z sercem złoty. Jego ponadczasowa oraz niezwykle elegancka prezencja zyskała wielu zwolenników na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu pierścionek zaręczynowy na palcu robi prawdziwą furorę. Aby jednak mógł się na nim odpowiednio ułożyć, należy wybrać odpowiedni rozmiar. Tylko wtedy biżuteria zapewni pełen komfort noszenia. Kolejnym fantastycznym modelem jest pierścionek zaręczynowy serce, wykonany z białego złota. W jego sercu znajdziemy diamenty, które swoim niedoścignionym blaskiem zawrócą w głowie twojej przyszłej małżonki.


Kategorie