Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Obrączki ślubne z białego złota

Oglądasz 46 z 106 produktów.

Filtruj
Sortuj
do 1 500 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Żółte złoto
Białe złoto
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 1 500 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Żółte złoto
Białe złoto

Zyskaj do -20% rabatu

Zaplanuj wakacyjne wyznanie

Promocja trwa jeszcze przez:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Obrączki ślubne z białego złota –– wyjątkowe wyznanie miłości

Idealne rozwiązanie dla par poszukujących wyjątkowego i nowoczesnego symbolu łączącej ich miłości. Obrączki z białego złota wyróżnia nieskazitelność, niewinność, duchowość i wolność. Szlachetna biel złota zawiera w sobie pełnię czystości uczuć, nad którymi niezmiennie panuje miłość. Biel złota zaklęta w nieskończoności i wieczności okręgu, niesie ze sobą siłę i wyjątkowość najczystszych uczuć. Charakter białego złota czeka, by podkreślić niepowtarzalność, doskonałość i moc Waszego związku.


Jak powstają wyjątkowe pierścionki ślubne z białego złota?

Natura i bogactwo miłości pozwalają naszym projektantom wydobyć z białego złota całą jego wyjątkowość. Miłość to wspólne tajemnice i wspomnienia ulotnych chwil, fascynacja, przygoda i namiętność. Nasi mistrzowie jubilerscy wpuszczają do swoich pracowni przynoszone z wiatrem wspomnienia, tajemnice i uczucia, aby każda obrączka ślubna białe złoto została otoczona wyjątkową aurą. Od tego momentu obrączka zdobiona diamentami lub cyrkoniami czeka w ofercie jubilera, aby poznać historię waszej miłości. Kolor oraz swoje właściwości kruszec zawdzięcza domieszce palladu, ewentualnie cynku i niklu. Dzięki temu metal jest twardszy i przypomina kolorem platynę lub srebro. Produkty z białego złota zazwyczaj, dla uzyskania większego blasku i pozbycia się złotawego połysku, pokrywane są dodatkowo warstwą rodu.


O czym należy pamiętać podczas wyboru obrączek ślubnych z białego złota ze sklepu SAVICKI?

Zakupy w sklepie SAVICKI to prawdziwa przyjemność. Jeśli chodzi o obrączki ślubne białe złoto cena będzie zróżnicowana, w zależności od wykończenia produktu. Ukoronowane przez zachwycające kamienie szlachetne, zrobią na was ogromne wrażenie. Klasyczne obrączki z białego złota z brylantami to jeden z najpiękniejszych modeli. Cechuje je ponadczasowy minimalizm. Na uwagę zasługują także półokrągłe obrączki ślubne białe i żółte złoto. Łączenie barw kruszcu jest niezwykle modne w ostatnim czasie.


Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu