Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Biżuteria znak zodiaku

Oglądasz 46 z 21 produktów.

Filtruj
Sortuj
do 150 zł
do 200 zł
do 250 zł
Z diamentem
Biżuteria złota
Biżuteria pozłacana
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 150 zł
do 200 zł
do 250 zł
Z diamentem
Biżuteria złota
Biżuteria pozłacana

Zyskaj do -20% rabatu

Zaplanuj wakacyjne wyznanie

Promocja trwa jeszcze przez:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

BIŻUTERIA ZNAK ZODIAKU – gwiezdna elegancja

Ponoć w gwiazdach zapisana jest nasza przyszłość i historia życia. Czy to prawda? Każdy musi sobie sam na to odpowiedzieć. Wiele osób jednak szczególne znaczenie przypisuje znakom zodiaku. To, kiedy się urodziliśmy, może wiele mówić o naszym charakterze, predyspozycjach i temperamencie. Biżuteria znak zodiaku jest ciekawą propozycja dla osób, które lubią podkreślać, jaki symbol je określa. Magiczne motywy otulone blaskiem wprost z nocnego nieba. Biżuteria znak zodiaku posiada w sobie nieco indywidualizmu – z racji tego, że każdy jej element odpowiada jednemu miesiącowi urodzenia. Wybierz naszyjnik, czy bransoletkę przedstawiającą konstelację, która obecna była na niebie w dzień Twojego urodzenia. Zabłyśnij pięknem, które pochodzi z gwiazd!


BIŻUTERIA ZNAK ZODIAKU - OZDOBA NA CO DZIEŃ

Naszyjniki, bransoletki, a nawet kolczyki ze znakiem zodiaku mogą towarzyszyć nam na co dzień. Nawet jeżeli są wykonane z efektownych materiałów, sprawiają wrażenie, jakby naturalnie były dopasowane do noszącej je właścicielki. Może powodem jest to, że biżuteria znaki zodiaku jest jedyna w swoim rodzaju. Trudno znaleźć bliższą nam symbolikę. Nawet jeżeli nie wierzymy w horoskopy i astrologię, niezaprzeczalnym faktem jest, że urodziliśmy się w czasie, gdy gwiazdy były w konkretny sposób ustawione na sklepieniu nieba. Dlatego symbole znaków zodiaku tak dobrze sprawdzają się w codziennych stylizacjach, a nawet tych sportowych. Najlepiej wtedy stawiać na proste, minimalistyczne projekty. Na nadgarstku z kolei z pewnością sprawdzi się symbol z metalu szlachetnego nie na łańcuszku, a na jubilerskim sznureczku.


BIŻUTERIA ZNAK ZODIAKU - NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Nic nie stoi na przeszkodzie, by biżuteria znak zodiaku została wykorzystana także w szykownych zestawach z elegancką sukienką lub bluzką. W takiej sytuacji idealna wydaje się być biżuteria wysadzana kamieniami szlachetnymi. Błysk, kolor i materiały najwyższej jakości przyciągają wzrok i dodają szyku. Ciekawym rozwiązaniem jest sięgnięcie nie po symbole znaków zodiaków, a konstelacji im przypisanych. Taki motyw świetnie sprawdza się nie tylko w naszyjnikach, ale również w bransoletkach. Zawieszka zazwyczaj umieszczona jest na delikatnym łańcuszku. To tworzy tak popularną w ostatnim czasie celebrytkę - delikatną ozdobę na szyję. Jeżeli znajdą się w niej drogocenne kamienie, ozdoba będzie jednocześnie prosta i efektowna.


Biżuteria znak zodiaku - dla miłośników nieba

Biżuteria znak zodiaku to świetna propozycja dla osób, które lubują się w kosmicznych motywach. Zawieszki z diamentowym symbolem konstelacji skrywają w sobie nieopisany czar. Bransoletki, czy naszyjniki, które należą do kolekcji biżuterii znak zodiaku tworzą doskonały pomysł na prezent – nawet jako łańcuszki przyjaźni! Zarówno w złocie, jak i srebrze, takie motywy prezentują się wręcz nieziemsko! Postaw na lśniące piękno okraszone magią, która pochodzi wprost z gwiazd!

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.41.11