Powiększ swój rabat nawet do -30% z super okazjami Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Obrączka z diamentów

Oglądasz 46 z 334 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Obrączki ślubne z diamentami –– doskonały symbol miłości w perfekcyjnym wydaniu

Co kryje się w Waszych sercach? Obrączki z diamentem w bezbłędny sposób odgadną istotę Waszej miłości i staną się odzwierciedleniem tych najskrytszych pragnień. Jako symbole wieczności, siły oraz potęgi zadbają o to, aby Wasza wspólna droga była usłana różami. Pierścionek ukoronowany diamentem jest sojusznikiem tego najgłębszego uczucia. Respektuje je i nieustannie pozostaje w gotowości, aby towarzyszyć zakochanym w ich szczególnym dniu. Biżuteria z brylantami na dłoni tego, kto w życiu kieruje się miłością, wydobędzie z siebie pełnię blasku. Nie sposób o piękniejszego kompana na ślubnym kobiercu niż obrączka ślubna z diamentami.


Ile kosztują obrączki ślubne z diamentami?

Koszt biżuterii zdobionej diamentami nie jest jednoznaczny. W zależności od masy kamienia, ilości diamentów, wybranego kruszcu oraz konkretnego modelu może się zmieniać. Cienka obrączka ślubna z drobnym brylantem wykonana ze srebra okaże się najtańsza, ze względu na mały ciężar. Pamiętajmy jednak, że podczas zakupu symboli miłości, oszczędność nie powinna znaleźć się na pierwszym miejscu, a szerokość biżuterii należy odpowiednio dopasować do palca. Warto także zadbać o trwały kruszec. Doskonałym wyborem okażą się złote obrączki z diamentami próby 585. Ceny za komplet rozpoczynają się już od 1500 zł. Górna granica może sięgać nawet kilkunastu tysięcy, zatem każdy z naszych klientów ma swobodę w decydowaniu o swoim budżecie i wybraniu symboli małżeństwa na własną kieszeń.


Jakie wybrać obrączki ślubne z diamentami ze sklepu SAVICKI?

Jubiler SAVICKI posiada w swojej ofercie wspaniałe obrączki ślubne z brylantem. Każdy model ma w sobie coś wyjątkowego, co przyciąga wzrok. Mnogość wzorów, sposobów wykończenia, profili i kruszców sprawia, że wybór jednego z nich może okazać się trudny. Przychodzimy z pomocą. Jeśli uwielbiacie minimalizm, wybierzcie obrączki ze złota, w których drobny kamień gra główną rolę. Miłośnikom luksusu polecamy obrączkę platynową, zdobioną przez niejeden brylant. Gęsto osadzone kamienie tworzą fantastyczny, iście królewski efekt, obok którego nie da się przejść obojętnie. Ponadczasowa platyna otula klejnoty, pozwalając im na wydobycie z siebie pełni blasku. Równie świetnie wspomniana obrączka zaprezentuje się w oprawie z białego złota. Warto wspomnieć, że jubiler SAVICKI oferuje biżuterię w aż czterech barwach tego kruszcu - w różu, bieli, czerni oraz klasycznej żółci. Każda z nich świetnie podkreśli niecodzienną brylancję, która charakteryzuje diament.

Kategorie