Zyskaj dodatkowy jesienny rabat 🍂 Odbierz kod
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Biżuteria ze złota dwukolorowego

Oglądasz 46 z 141 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 250 zł
do 300 zł
do 500 zł
Z diamentem
Biżuteria złota
Biżuteria pozłacana

Zyskaj dodatkowy

jesienny rabat

48h
Kolczyki Savicki
złote
Kolczyki Savicki: złote

1 835 zł

1 743 zł

-92 zł

24h
Kolczyki Savicki
złote
Kolczyki Savicki: złote

1 241 zł

1 179 zł

-62 zł

24h
Kolczyki Savicki
złote
Kolczyki Savicki: złote

2 481 zł

2 357 zł

-124 zł

48h
Kolczyki Savicki
złote
Kolczyki Savicki: złote

2 198 zł

2 088 zł

-110 zł

Biżuteria ze złota dwukolorowego

Jak tworzą biżuterię prawdziwi mistrzowie sztuki jubilerskiej? Zanim wejdą do pracowni zapraszają do niej naturę miłości, nieskazitelność przyrody, moc żywiołów, wdzięk i delikatność kobiecego ciała oraz męską siłę. W ich towarzystwie tworzą idealne wzory, formy oraz połączenia kruszców i klejnotów. Doświadczenie, niekiełznana pasja i ogromna radość tworzenia, skłaniają ich do nieustannego poszukiwania ideału. Z ich pragnień i pasji powstała biżuteria ze złota dwukolorowego, łącząca w sobie cechy wszystkich rodzajów tego kruszcu.


Zamknij idealne cechy w biżuterii z dwukolorowego złota

Szlachetne białe złoto zawierająca w sobie całą gamę czystości uczuć. Ciepło, wzruszenie, szczerość, oraz miłość zaklęte w różowym złocie. Radość, optymizm, uśmiech oraz szczęście niosące za sobą żółte złoto. Pragniemy podarować Ci całe bogactwo, jakie ofiarowało nam złoto. Z ogromu cech możesz wybrać takie, które idealnie pasują do Twojej osobowości, urody i stylu i zamknąć je w biżuterii z dwukolorowego złota. Biżuteria marki SAVICKI składająca się z dwóch rodzajów złota to unikatowe wzornictwo, dzięki któremu codziennie wyznaczamy standardy jubilerstwa na najwyższym poziomie.


Wieczny blask dwukolorowego złota

Biżuteria ze złota dwukolorowego jest dla nas uwieńczeniem jubilerskich pragnień i pasji. Pamiętamy przy tym, że pasja wymaga jakości i staranności. Niezależnie od koloru złota dbamy, aby w ofercie marki SAVICKI znalazła się wyłącznie biżuteria najwyższej próby. Dzięki temu blask złota, z której jest tworzona, będzie wieczny, a szlif i czystość osadzonych w biżuterii kamieni sprosta najwyższym wymaganiom.

Odnajdź idealne dla Ciebie połączenie kolorów i ciesz się bogactwem cech jakie podarowało nam złoto.

Kategorie