Odbierz aż 20% rabatu - pobierz limitowany kod Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
Trwają prace techniczne - kontakt z nami może być utrudniony przez następne 30 minut. Przepraszamy za niedogodności.
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Certyfikaty jakości diamentów

Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Certyfikaty diamentów

Certyfikaty diamentów

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 1,00 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 1,00 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Wszystkie wyroby jubilerskie ze złota, srebra, platyny oraz tytanu, które znajdują się w ofercie sklepu SAVICKI, są objęte gwarancją wieczystą na diamenty.

Nasza gwarancja to kolejny dowód na to, że dokonują Państwo właściwego wyboru - doskonałe zabezpieczenie wartości zakupu.

Gwarancja wieczysta na diamenty SAVICKI obowiązuje przy zakupie biżuterii z diamentami o wartości powyżej 1000 zł. Obejmuje wady diamentów w postaci rozdrobnienia, ułamania oraz utrącenia, tylko w przypadku oryginalnego położenia diamentu.

Gwarancja wieczysta nie obejmuje sytuacji związanych z kradzieżą, zniknięciem lub utratą biżuterii. Dodatkowo wszystkie wyroby z diamentami objęte są bezpłatnymi usługami czyszczenia oraz kontrolowania diamentu, które Klient może u nas wykonywać tak często, jak tego potrzebuje.

Gwarancja na obrączki

Gwarancja na obrączki

Wszystkie obrączki ślubne ze złota, srebra, platyny oraz tytanu znajdujące się w ofercie SAVICKI objęte są dwuletnią gwarancją na wady fabryczne.

Daje to Państwu możliwość zakupu bez ryzyka i doskonałe zabezpieczenie wartości zakupu. Gwarancja obejmuje wady fabryczne, a także czyszczenie i kontrolowanie jakości stopu metalu przez okres dwóch lat.

Nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych, tj. wgnieceń, otarć lub niewłaściwego użytkowania i konserwacji naszych wyrobów! Dokonywanie napraw lub zmian rozmiaru poza firmą SAVICKI powoduje utratę gwarancji.

Diamenty z bezpiecznych źródeł

Diamenty z bezpiecznych źródeł

Również i my dbamy o to, aby nasze diamenty pochodziły wyłącznie z legalnych i w pełni bezpiecznych źródeł.

Wprost mówimy o tym, że jesteśmy przeciwni temu okrutnemu procederowi, jakim jest wydobycie i handel „krwawymi” diamentami.

Nasi Partnerzy to specjalnie wybrane przez nas firmy, które starannie wyselekcjonowaliśmy spośród wszystkich dostawców dostępnych na rynku.

Za każdym razem sprawdzamy dokładnie wszystkie otrzymywane certyfikaty tak, aby zagwarantować naszym klientom w pełni wolne od konfliktów diamenty,które zdobią nasze wyroby biżuteryjne.

Dowiedz się więcej
Kategorie