Powiększ rabat na Wasze wymarzone obrączki ślubne do -20% z użyciem kodu: MAJ20 Promocja trwa do 06.05.2018 r.
Gwarancja i certyfikat jakości
Szybka i darmowa dostawa
Darmowa wymiana nawet do 120 dni
Własna pracownia w Polsce od 1976 r.
Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu od 8:00 do 24:00

Certyfikaty jakości diamentów

Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 1,00 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 1,00 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

Do każdego zakupu dołączamy Certyfikat jakości SAVICKI, potwierdzający jakość oraz masę kruszca w wyrobie biżuterii.

Certyfikaty jakości SAVICKI

GWARANCJA WIECZYSTA

Wszystkie wyroby jubilerskie ze złota, srebra, platyny oraz tytanu, które znajdują się w ofercie sklepu SAVICKI, są objęte gwarancją wieczystą na diamenty.

Nasza gwarancja to kolejny dowód na to, że dokonują Państwo właściwego wyboru - doskonałe zabezpieczenie wartości zakupu.

Gwarancja wieczysta na diamenty SAVICKI obowiązuje przy zakupie biżuterii z diamentami o wartości powyżej 1000 zł. Obejmuje wady diamentów w postaci rozdrobnienia, ułamania oraz utrącenia, tylko w przypadku oryginalnego położenia diamentu.

Gwarancja wieczysta nie obejmuje sytuacji związanych z kradzieżą, zniknięciem lub utratą biżuterii. Dodatkowo wszystkie wyroby z diamentami objęte są bezpłatnymi usługami czyszczenia oraz kontrolowania diamentu, które Klient może u nas wykonywać tak często, jak tego potrzebuje.

GWARANCJA WIECZYSTA
GWARANCJA NA OBRĄCZKI

GWARANCJA NA OBRĄCZKI

Wszystkie obrączki ślubne ze złota, srebra, platyny oraz tytanu znajdujące się w ofercie SAVICKI objęte są dwuletnią gwarancją na wady fabryczne.

Daje to Państwu możliwość zakupu bez ryzyka i doskonałe zabezpieczenie wartości zakupu. Gwarancja obejmuje wady fabryczne, a także czyszczenie i kontrolowanie jakości stopu metalu przez okres dwóch lat.

Nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych, tj. wgnieceń, otarć lub niewłaściwego użytkowania i konserwacji naszych wyrobów! Dokonywanie napraw lub zmian rozmiaru poza firmą SAVICKI powoduje utratę gwarancji.