Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Skorzystaj z kalkulatora skupu złota i platyny

Jako firma jubilerska na co dzień zajmujemy się również skupem metali i kamieni szlachetnych. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby dowiedzieć się jaka jest sugerowana kwota, którą otrzymać możesz za posiadaną biżuterię. Oferowane przez nas rozwiązanie jest najwygodniejszą, a za razem najbezpieczniejszą formą sprzedaży złota, platyny i diamentów.

Wyceń swoją biżuterię
Skup złota
Biżuteria sprawdzana profesjonalnie

Każda otrzymana paczka, która przeznaczona jest do wyceny, zostaje rozpakowana przez dwuosobowy zespół w monitorowanym i chronionym pomieszczeniu. Po przeprowadzonej wycenie, nagranie z całego procesu zostaje wysłane na e-mail Klienta zamieszczony w formularzu.

Bez wychodzenia z domu

Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż złota firmie SAVICKI, wypełnij formularz kontaktowy, dając nam jak najwięcej szczegółów na temat posiadanej biżuterii. Po otrzymaniu szacowanej ceny możesz spakować biżuterię według naszych wskazówek i przekazać opłaconemu przez nas kurierowi. Każda paczka opłacona przez firmę SAVICKI zostaje ubezpieczona.

Oszczędź na zakupach w Savicki

Wymień niepotrzebną biżuterię na kartę podarunkową SAVICKI. Po przeprowadzeniu wyceny biżuterii i zaakceptowaniu przez Klienta kwoty, która została uprzednio ustalona na podstawie sprawdzenia parametrów biżuterii, otrzymasz kartę podarunkową, którą wykorzystać możesz na dowolne produkty z oferty naszego salonu.

1.

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę wstępną

Wybierz element biżuterii, który pragniesz odsprzedać naszej firmie. Sprawdź wszelkie jej potrzebne parametry – wagę, próbę, rodzaj kruszcu, informację o tym, czy biżuteria posiada kamienie szlachetne lub inne ozdobniki. Jeżeli kamienie szlachetne znajdujące się w biżuterii to diamenty powyżej 0,20ct, możesz również poddać je wycenie. Pamiętaj jednak, że każdy diament musi posiadać dowód zakupu i certyfikat autentyczności.

Wypełnij formularz poczynając od swoich danych osobowych i kończąc na zmierzonych wcześniej parametrach. Po zatwierdzeniu formularza otrzymasz informację na temat szacowanej wartości biżuterii. Aby przejść do kolejnego kroku – wysyłki i wyceny oficjalnej, musisz zaakceptować wszystkie jej warunki.

Kalkulator wyceny złota

Wymień złoto na kartę podarunkową Savicki i zaoszczędź na swoich zakupach!

Szacowana wartość:

Szacowana wartość wygenerowana przez kalkulator nie stanowi oferty savicki i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Skup złota

2.

Kurier odbierze paczkę i dostarczy ją do nas

Jeżeli masz pewność, że chcesz przesłać swoją biżuterię do wyceny oficjalnej, zapakuj ją wykonując dokładnie każdy z zalecanych kroków. Biżuteria musi być zapakowana w drobne pudełko, owinięta folią bąbelkową, a także znajdować się w nieco większym kartoniku, który nie zdradzi jej zawartości. Jeżeli przesyłka nie będzie zapakowana zgodnie z regulaminem, marka SAVICKI posiada możliwość odesłania jej do adresata bez wcześniejszego przeprowadzenia wyceny.

Koszt przesyłki leży po stronie firmy SAVICKI. Każda odebrana przez kuriera paczka zostanie również ubezpieczona. Twoim zadaniem jest jedynie odpowiednie zapakowanie biżuterii i przekazanie jej kurierowi.

3.

Dokonamy pomiarów i oficjalnej wyceny

Kiedy paczka dotrze do naszej siedziby, zostanie rozpakowana poprzez dwuosobowy zespół profesjonalistów. Nie musisz martwić się o dobro swojej biżuterii – cały proces odbywa się w monitorowanym i chronionym pomieszczeniu. Po zakończeniu oficjalnej wyceny otrzymasz nagranie z jej przeprowadzania na adres mailowy podany w formularzu.

Pamiętaj, że wypełniając formularz wyrażasz zgodę na demontaż kamieni szlachetnych czy innych ozdobników znajdujących się na biżuterii w celu dokładnej wyceny szlachetnego kruszcu. Firma SAVICKI nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia kamieni czy ozdobników, powstałych na skutek ich demontażu. Wszystkie elementy biżuterii nie brane pod uwagę podczas wyceny, zostaną zwrócone do Adresata.

Po otrzymaniu i zaakceptowaniu oficjalnej wyceny otrzymasz kartę podarunkową do salonu SAVICKI, na kwotę określoną podczas oceny wartości przesłanej biżuterii.

Skup złota
Kategorie