Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
 • Bezpłatna wysyłka
 • 120 dni na darmowy zwrot
 • Bezpłatna korekta rozmiaru
 • SAVICKI Care+®
 • Darmowy grawer

Poznaj markę
SAVICKI

Nasza obietnica wobec Ciebie

Celebrujemy wybór luksusowej biżuterii razem z Tobą zmieniając zakupy w święto. Dzielimy się z Tobą tym, co najlepsze: zaangażowaniem, specjalistyczną wiedzą i płomienną pasją. Zyskujesz w nas przyjaciół, którzy pragną, by Twój zakup wyraził to, co masz w sercu. Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego gwarantujemy Ci absolutną pewność dobrego wyboru.

Logo marki Savicki

Marka SAVICKI

Nasza obietnica wobec Ciebie

Uchwycić piękno najwspanialszych chwil. Zatrzymać czas. Przenieść to, co ulotne w nowy wymiar, tworząc coś równie idealnego i cudownego w swojej formie - ponadczasową doskonałość. Tym właśnie zajmujemy się od ponad 45 lat, tworząc dla Państwa wyjątkową biżuterię marki SAVICKI.

To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki. Pracują dla nas najlepsi fachowcy, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tę subtelną różnicę dostrzeże każdy, kto ceni najwyższą jakość i szlachetną, nieskazitelnie piękną formę.

Od lat jesteśmy z Państwem w magicznych i niepowtarzalnych chwilach Waszego życia. Zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, pierwsza rocznica, 10-ta rocznica - dzięki biżuterii SAVICKI te i inne, cudowne chwile jeszcze mocniej zapiszą się w Waszej pamięci. Na tym opiera się właśnie tradycja marki SAVICKI.

Tradycja pielęgnowana od 1976 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę SAVICKI ekspertem w dziedzinie Wedding&Engagement. Nasze pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne i luksusowa biżuterią pozwalają zaspokoić pragnienie piękna i wyrafinowania, dając jednocześnie gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

Nie tworzymy tylko luksusowej biżuterii. Tworzymy symbol ponadczasowej miłości przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Projekt pierścionka

Nasze wartości

Share Your Love

W SAVICKI wyznajemy wartości, których symbolem jest nasze hasło - Share Your Love. Dzielenie się miłością ma wpływ na wiele aspektów naszego życia. Zaczynając od miłości i akceptacji samego siebie, przez wspieranie swoich najbliższych po dawanie i docenianie tego co mamy. Nawet gdy są to najmniejsze rzeczy. Idea Share Your Love to 3 kluczowe wartości.

Miłość

Miłość rozświetla życie. Jest wartością, która daje moc. Sprawia, że życie jest pełne, dobre, harmonijne i szczęśliwe. Zawiera najważniejszy dla nas komponent - drugi człowiek jest dla mnie ważny. Diament jest symbolem światła, miłości i trwałości.

Bliskość

Bliskość to uważność i ciekawość drugiego człowieka. To wyjście naprzeciw, bycie dostępnym. To poszukiwanie tego, co łączy. To bezpieczeństwo, zaufanie i poczucie, że jestem ważny.

Kunszt

Kunszt to detale, precyzja, piękno i artyzm. To dbałość o szczegóły. To zadawanie pytania: Czy to co robię jest wyjątkowe? Czy to jest piękne? To szczypta geniuszu.

Nieustannie dążymy za doskonałością, w pogoni za ponadprzeciętnymi wartościami, odkrywamy oryginalne perspektywy i nowatorskie pomysły.

 • 1965

  Powstaje rzemieślnicza pracownia jubilerska

  Na prawie 10 lat przed pojawieniem się pierwszego salonu jubilerskiego Kazimierz Sawicki, prekursor marki SAVICKI, otworzył małą pracownię jubilerską w swoim własnym mieszkaniu. To wtedy wszystko się zaczęło. Uzdolniony manualnie złotnik postanowił stworzyć świat, w którym magię ulotnych chwil można zatrzymać na zawsze.

 • 1976

  Pierwszy salon jubilerski

  Po 9 latach od rozpoczęcia działalności złotniczej Kazimierz Sawicki wraz z żoną Barbarą otworzył pierwszą pracownię jubilerską wraz z salonem na ulicy Zamojskiej. Miejsce z rzemieślniczą duszą, gdyż wcześniej w tym miejscu znajdował się zakład ślusarstwa i mechaniki precyzyjnej.<br><br> Zamojska 14 staje się pierwszym w historii marki SAVICKI salonem jubilerskim, który istnieje aż do dziś.

 • 2005

  Przejęcie firmy przez kolejne pokolenie

  Po 40 latach prowadzenia rodzinnego biznesu Kazimierz i Barbara Sawiccy przekazują stery młodszemu pokoleniu. Stery przejmują synowie Państwa Sawicki - Jakub i Paweł. Starszy Paweł kontynuuje rozwój pracowni jubilerskiej pod okiem ojca Kazimierza. Jakub na swoje barki bierze część biznesową i rozwija markę SAVICKI.

 • 2009

  Pierwszy krok w online

  Po 4 latach od objęcia sterów przez młodsze pokolenie rodziny Sawickich marka SAVICKI po raz pierwszy trafia do sieci. Powstaje strona internetowa i nowa identyfikacja wizualna.

 • 2014

  Pierwszy sklep internetowy

  Po pierwszym kroku w kierunku cyfryzacji marki powstaje pierwszy sklep internetowy marki SAVICKI. Jeszcze wtedy służyć będzie głównie jako katalog online jubilera. Zespół już wtedy liczy 16 osób. Będzie to wstęp do stworzenia ogólnopolskiej, rozpoznawalnej marki jubilerskiej online.

 • 2017

  Savicki.pl staje się prawdziwym e-commerce

  Po 8 latach od pozostawienia pierwszego śladu przez markę SAVICKI w sieci dołączają do niej 3 wspólnicy. Dołączenie nowych osób do spółki pozwala wpłynąć na szersze wody. Szerokie kompetencje zespołu i coraz większy zespół pozwala realizować ambitne plany i wpływać na dynamiczny rozwój marki.

 • 2019

  Przebijamy barierę 15 000 zamówień

  Na koniec roku 2019 realizujemy 15 239 zamówienie. To ponad 15 000 szczęśliwych par, których symbolem miłości stały się pierścionki zaręczynowe lub obrączki ślubne marki SAVICKI. Budowanie relacji i ich zaufania do zakupów luksusowej biżuterii online zaowocowało w poprzednim roku nagrodą Breaking the Doubts - Przełamywanie barier w plebiscycie e-commerce Polska Awards.

 • 2020

  Pierwszy rynek zagraniczny

  To wymagający rok dla wszystkich biznesów. Musieliśmy adaptować się do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Wprowadziliśmy innowacyjną usługę e-salonu prezentując naszym klientom pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne podczas spotkań wideo. Za tę innowację zostaliśmy nagrodzeni w plebiscycie e-Commerce Polska Awards w kategorii Breaking the Doubts - przełamywanie barier.<br><br> To również pierwszy rok, w którym otrzymaliśmy e-Gazelę Biznesu Pulsu Biznesu.

 • 2021

  Jesteśmy już na 4 rynkach

  Pomimo pandemii i kryzysu nie zwalniamy tempa. Jesteśmy już dostępni w Polsce, Czechach, Słowacji i Wielkiej Brytanii, a w kolejnym roku dołączą do nas kolejne rynki: Węgry, Rumunia i Bułgaria.

 • 2022

  Pierwszy salon stacjonarny w koncepcji SAVICKIego

  Niespotykany wcześniej sposób przymierzania biżuterii. Zlikwidowaliśmy praktycznie całkowicie barierę sprzedawca-klient. W salonach jubilerskich SAVICKI możesz samodzielnie i swobodnie przymierzyć pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne. To niespotykany dotąd komfort zakupu luksusowej biżuterii.

1965
1976
2005
2009
2014
2017
2019
2020
2021
2022

Zespół ekspertów do Twojej dyspozycji

W SAVICKI nad Waszą wspólną miłosną historią czuwa ponad 120 osób w 8 krajach. Zaczynamy wcześnie rano i kończymy późno wieczorem tak abyście mieli swobodę i komfort w zakupie swojej wymarzonej, luksusowej biżuterii. Codziennie wspólnie dążymy, aby zapewnić Ci radość i satysfakcję z zakupów w SAVICKI.

To tutaj tworzymy nasze indywidualne wyobrażenia, manifestując nasze wartości, które prowadzą do wielkich odkryć i inspirujących rozwiązań.

Jesteśmy dostępni na
10 rynkach

Salony jubilerskie
w koncepcji SAVICKI

Stworzyliśmy nowy format pionierski format salonów jubilerskich w Europie. Jako pierwsi otworzyliśmy się w 100% na naszych odwiedzających likwidując praktycznie w całości barierę sprzedawca-klient. Sercem naszych salonów jest TryOn table by SAVICKI czyli stół do swobodnego przymierzania pierścionków zaręczynowych i obrączek. To pierwszy taki koncept w Polsce i Europie.

Zdjęcie pierścionka
Kategorie