Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki ze szmaragdem

Oglądasz 46 z 83 produktów.

Filtruj
Sortuj
do 1 800 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Z szafirem
Z diamentem
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 1 800 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Z szafirem
Z diamentem

Zyskaj do -20% rabatu

Zaplanuj wakacyjne wyznanie

Promocja trwa jeszcze przez:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem –– idealny wybór klejnotu z okazji zaręczyn

Absolutna wyjątkowość odcieni szmaragdu zafascynowała już Kleopatrę. Zachwyt i umiłowanie piękna sprawiły, że słynąca z urody królowa podzieliła się ze światem niespotykaną zielenią i właściwościami tych klejnotów. Królowa z ogromnym upodobaniem otaczała się ich blaskiem, a one w podzięce za podziw, oddawały władczyni zaklętą w nich energię miłości, piękno i wszechogarniającą harmonię. Pierścionki ze szmaragdami marki SAVICKI emanują tą właśnie harmonią i spokojem, aby piękno noszących ich kobiet przywoływało blask egipskiej królowej. Dlaczego warto zdecydować się na pierścionek zaręczynowy z zielonym szmaragdem? Ponieważ kamień ten posiada niezwykłą barwę, która w połączeniu z ulubionym kruszcem skrywa w sobie elegancję oraz symbolikę związaną z miłością i wiernością. Jego cena nie jest mocno wygórowana, a różnorodne wzory zdecydowanie zachwycą grono kobiet, które cenią sobie piękno tych związanych z naturą kamieni.

Eleganckie pierścionki ze szmaragdem –– jakie wybrać i czym się sugerować ?

Zielona barwa szmaragdu koi, niesie spokój, a zarazem wyzwala energię do działania. Nosząca pierścionek ze szmaragdem kobieta jest silna i cieszy się niesłabnącym życiowym powodzeniem. Jest też nieustannie otaczana miłością i szacunkiem. Ta barwa i cechy klejnotu skłaniają nas do wyjątkowej dbałości o dobór kruszców i towarzyszących im kamieni. Szmaragdy wymagają złota najwyższej próby i pozwalają na łączenie ich w pierścionkach z brylantami, których blask doskonale podkreśla chłodny charakter zieleni. Połączona moc obydwu klejnotów sprawia, że produkty marki SAVICKI cechuje najwyższa jakość i nieskazitelne piękno. Szmaragd sprawdzi się świetnie w pierścionku zaręczynowym, zarówno jego wyjątkowy wygląd, jak i wzruszające znaczenie czynią go godnego bycia symbolem najpiękniejszej miłości. Ten szlachetny kamień dzielnie ozdabia zarówno złote, jak i srebrne pierścionki, świetnie wygląda w parze z innymi kamieniami szlachetnymi, a pod wpływem polaryzacji światła rozbłyska promieniami wyrafinowania i namiętności. Pamiętaj, aby przed zakupem dobrze zmierzyć rozmiar pierścionka, ponieważ to najważniejszy element zaręczyn! W końcu nie chcemy, aby przez nieprawidłowy rozmiar pierścionka, aby założenie go na palec skończyło się niepowodzeniem! Pierścionki ze szmaragdem, zwanym potocznie kamieniem miłości, z pewnością sprawią, że Wasze zaręczyny będą pełne szczęścia i namiętności!

Dlaczego warto skorzystać z szerokiej oferty pierścionków zaręczynowych ze szmaragdem ze sklepu SAVICKI?

Wielowiekowa fascynacja czystą zielenią szmaragdu inspiruje naszych mistrzów do tworzenia wyjątkowych połączeń klejnotu i kruszcu. Wraz z tym szlachetnym kamieniem zakrada się do ich pracowni bogactwo skarbców faraonów i sekretna magia komnat królowej Kleopatry. W takim klimacie rodzą się nadzwyczajne arcydzieła, łączące jubilerski kunszt i pasję. Podaruj sobie pierścionek zaręczynowy szmaragd, otwórz się na siły natury, odkryj obfitość i bogactwo, jaką ofiarowała nam Ziemia i uczyń świat swoim królestwem. Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem są nieco nieszablonowym wyborem, odchodzącym od klasycznej bieli diamentu, która stała się tradycyjnym wyborem na oświadczyny. Jednak taka biżuteria skrywa w sobie blask wyjątkowości, idealny, aby udowodnić ukochanej jej niezastąpioną wartość. Salon SAVICKI to świetny wybór na zakup pierścionków zaręczynowych, ponieważ prócz wyboru doskonałych produktów przysługuje Ci również bezpłatna i dyskretna dostawa oraz wydłużony czas na zwrot lub wymianę towaru! Pierścionek ze szmaragdem naturalnym z naszej pracowni bez dwóch zdań spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu