Rozpocznijcie wspólnie swoją nową podróż: RABATY -10% na pierścionki zaręczynowe! WYBIERZ JEJ WYMARZONY

Sprzedaż on-line

Call Center

+44 (1462) 889559

Jesteśmy dostępni codziennie od 08:00 do 24:00

Możesz napisać do nas na Live Chacie
w dogodnym dla Ciebie momencie lub zadzwonić.

Problem z wyborem wymarzonego pierścionka zaręczynowego?
Teraz już nie - dopasuj pierścionek do swojej ukochanej w kilku prostych krokach!

W jakim kolorze biżuterii najczęściej widzisz swoją ukochaną?

TWOJA KOBIETA JEST: Wymagająca

TWOJA KOBIETA JEST: Romantyczna

TWOJA KOBIETA JEST: Przebojowa

TWOJA KOBIETA JEST: Tradycjonalistką

TWOJA KOBIETA JEST: Marzycielką

Poziom dopasowania (na podstawie zaznaczonych odpowiedzi):

Poniżej znajdują się pierścionki, które z pewnością się jej spodobają:

Znalezionych produktów: 44

Sortuj według:


Do 120 dni Bezpłatna wymiana

Nie jesteś pewny swojego wyboru?
U nas możesz zwrócić lub wymienić produkt
nawet do 120 dni

The Light

Zamknij oczy i wsłuchaj się w historię światła. Usłysz kojący szum delikatnych liści muskanych pojedynczymi promieniami słońca, ofiarowującego im życie, energię i wieczność. Czujesz harmonię świata? Miliony lat temu liście te były częścią nieprzebytej, bezkresnej kniei. Częścią potężnych i silnych drzew, z których z czasem nieokiełznana siła Natury stworzyła nieskazitelne diamenty. Kolekcja pierścionków zaręczynowych The Light zrodziła się z potrzeby wydobycia zaklętej w nich harmonii i energii światła, które dawało życie miliony lat temu.

Wieczna moc diamentów

Otwórz oczy i spójrz jak światło prześlizguje się po krawędzi diamentu i odbija się w oczach Twojej ukochanej. Tę moc światła ujrzeliśmy ponad 40 lat temu w spojrzeniu kobiety, której ofiarowano pierwszy pierścionek zaręczynowy, jaki powstał w pracowni SAVICKI. Zjawiskowy blask wrócił do nas po wielu latach. Ogień ten dostrzegliśmy w tym samym spojrzeniu starszej już pani, która pragnęła wypolerować pierścionek i podarować go wnuczce. Dbamy o to, by wieczna moc diamentów towarzyszyła Wam nieustannie, w każdej chwili życia. .

Światło wyznacza najdoskonalsze proporcje diamentów

W pierścionkach zaręczynowych The Light osadzane są jedynie najczystsze diamenty. Od lat poszukujemy najdoskonalszych klejnotów i powierzamy je światłu. To ono wskazuje naszym mistrzom jubilerskim każdy najdrobniejszy ruch podczas cięcia diamentów i towarzyszy im podczas szlifowania. Wpadające do pracowni światło słońca wyznacza linie gwarantujące najdoskonalsze proporcje. Z tego względu diamenty marki SAVICKI poddawane są obróbce, jedynie podczas najbardziej słonecznych dni, by Natura, która je stworzyła, pomagała nam wydobyć z nich absolut nieokiełzanej energii, dającego życie światła i nieskończonej miłości.

Unikatowość pierścionków zaręczynowych The Light

Idealne klejnoty wymagają równie doskonałej oprawy, która pozwoli światłu wydobyć bogactwo ich blasku. Z tego względu zaprojektowaliśmy unikatowe połączenie korony z oprawą klejnotu, które oddaje możliwie największy blask diamentu. Czystość diamentów w pierścionkach zaręczynowych The Light stoi niezmiennie na najwyższym poziomie. Jakość tę popieramy najwyższej próby kruszcami. Pozwól by energia światła diamentów nieustannie rozpalała Waszą miłości.