Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Wartości Savicki

Uchwycić piękno najwspanialszych chwil. Zatrzymać czas. Przenieść to, co ulotne w nowy wymiar, tworząc coś równie idealnego i cudownego w swojej formie - ponadczasową doskonałość. Tym właśnie zajmujemy się od ponad 40 lat, tworząc dla Państwa wyjątkową biżuterię marki SAVICKI.

To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki. Pracują dla nas najlepsi fachowcy, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tę subtelną różnicę dostrzeże każdy, kto ceni najwyższą jakość i szlachetną, nieskazitelnie piękną formę.

Istotę naszych wartości zawieramy w trzech krokach:

Odpowiedzialność

Uczucia

Opieka

Projekt pierścionka

Krok pierwszy

Odpowiedzialność

Zaczynając od rygorystycznych kontroli pochodzenia naszych kamieni szlachetnych po zarządzanie rozwojem osobistym naszych wykwalifikowanych pracowników. Każdy detal składa się na całość świetnie funkcjonującego mechanizmu jakim jest marka SAVICKI.

Conflict free diamonds

Diamenty z bezpiecznych źródeł

Dbamy o to, aby nasze diamenty pochodziły wyłącznie z legalnych i w pełni bezpiecznych źródeł. Pracownicy nielegalnych kopalni diamentów codziennie narażają życie pracując w prymitywnych warunkach – bez opieki medycznej czy odpowiednich narzędzi.

Bardzo często są to również dzieci, które przymuszane do pracy – tracą życie lub poddawane są okrutnym torturom, mającym na celu wymuszenie w nich posłuszeństwa. Światowa Rada Diamentów od wielu lat próbuje walczyć z ty procederem – niestety bezskutecznie.

Wprost mówimy o tym, że jesteśmy przeciwni temu okrutnemu procederowi, jakim jest wydobycie i handel „krwawymi diamentami.

Poznaj Savicki Diamonds®
Zdjęcie certyfikatu jakości Savicki
Zdjęcie diamentów

Conflict free diamonds

Ochrona środowiska

Choć SAVICKI nie prowadzi działalności wydobywczej to bardzo starannie dobiera swoich partnerów dostarczających skarby z wnętrza ziemi potrzebne przy tworzeniu biżuterii. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że górnictwo ma kluczowe znaczenie dla naszej pracy co bezpośrednio przekłada się na tworzenie miejsc pracy i gospodarkę jako całość.

Dlatego zdecydowaliśmy się współpracować tylko z kopalniami których praktyki górnicze zorientowane są w swych działaniach na minimalizowanie negatywnego wpływu na czystość powietrza, wody, krajobrazu, a także różnorodność biologiczną. Głęboko wierzymy, że należy rozpowszechniać kierunek odzyskiwania cennych materiałów podczas procesu recyclingu. Pomoże to uchronić pewne szczególne miejsca, które stanowią dziedzictwo kulturowe i ekologiczne naszej planety.

Krok drugi

Uczucia

Głównym celem tworzenia i noszenia biżuterii zaręczynowej czy ślubnej jest uchwycenie ulotnych uczuć i stworzenie z nich wyjątkowej pamiątki. Wasza miłość jest inspiracją dla naszego działania.

Zakup biżuterii to coś więcej niż czynność

Share Your Love

Hasło Share Your Love (tłum. dziel się miłością) powstało, aby celebrować to, co najważniejsze - miłość Postanowiliśmy podzielić się z Wami tą wartością tworząc biżuterię, która ma za zadanie nieść za sobą niezwykły przekaz. Rozprzestrzenianie miłości jest naszą największą dumą.Posiadamy zaszczyt uczestniczenia w miłosnych historiach tysięcy naszych klientów. Dołącz do grona #ShareYourLove i celebruj miłość każdego dnia!

Poznaj Savicki Diamonds®
Zdjęcie pary

Krok trzeci

Opieka

Wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu unikatowej biżuterii. Jesteśmy też ekspertami w dziedzinie obsługi klienta.Wiemy, że oczekujesz od nas dużo. Chcemy dać Ci jeszcze więcej Poznaj korzyści jakie niesie za sobą SAVICKI CareTM

Zakup biżuterii w internecie nigdy nie był łatwiejszy

Poznaj Savicki Care+®

Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez cały proces zakupowy ale również poza nim. Nasi konsultanci pomogą Ci podczas wyboru idealnej biżuterii, dobraniu rozmiaru lub odpowiedzą na interesujące Cię pytania, jednak na tym nie kończy się nasza opieka. W Savicki CareTM oferujemy pakiet wsparcia i usług pozakupowych. Poznaj niektóre z nich:

Bezpłatny zwrot lub wymiana do 120 dni po zakupie

Wieczysta gwarancja na kamienie szlachetne

Bezpłatne i profesjonalne czyszczenie

Darmowa korekta rozmiaru

Zdjęcie pierścionka
Kategorie