Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
 • Bezpłatna wysyłka
 • 120 dni na darmowy zwrot
 • Bezpłatna korekta rozmiaru
 • SAVICKI Care+®
 • Darmowy grawer
Logo marki Savicki

Starannie wyselekcjonowane przez wykwalifkowanych rzeczoznawców jubilerskich
SAVICKI. Oprawiane diamenty w naszej biżuterii to gwarancja jakości na zawsze.

Logotyp certyfikatu diamentu Logotyp certyfikatu diamentu Logotyp certyfikatu diamentu

Gwarancja wieczysta

Diamenty to najlepszy
przyjaciel kobiety

To jeden z najpopularniejszych cytatów o diamentach. My też zaprzyjaźniliśmy się z nimi na dobre. Wybierając najlepszej jakości kamienie szlachetne wiemy, że udzielając naszej dożywotniej gwarancji dajemy naszym klientom produkt na wieczność.

SAVICKI 5C

Klasyfikacja diamentów
o poziom wyżej

Nigdy nie wystarczyły nam ogólnoprzyjęte standardy. Dlatego do zasady 4C dołożyliśmy piąte „C” - Control. Starannie wyselekcjonowanie diamenty, wielokrotna kontrola jakości i pewność parametrów daje nam poczucie pełnej satysfakcji osadzając je w koronie.

Zdjęcie diamentów
Zdjęcie diamentów
Zdjęcie diamentów
Zdjęcie diamentów
Zdjęcie loga Savicki 5C
 • 1 z 5 C

  Cut - czyli szlif

  Cut - czyli szlif

  Zdjęcie diamentów

  Szlif diamentu elementem perfekcji

  To idealne proporcje i szlif wydobywają z diamentów ich brylancję. Każda faseta w kamieniu szlachetnym pracuje nad tym, aby zapewnić mu jeszcze piękniejszy blask.

  Precyzja – cięcia wykonane są z dbałością o nawet najdrobniejszy detal

  Symetria – fasety diamentu układają się harmonijnie

  Blask – wykończenie diamentu zapewnia mu czarujący blask

 • 2 z 5 C

  Clarity - czystość diamentu

  Clarity - czystość diamentu

  Czystość w 10-krotnym przybliżeniu

  Luksusowy diament posiada połysk, któremu nie da się oprzeć. Czystość jest szalenie ważną częścią zasady 5C – diamenty z dużymi wewnętrznymi inkluzjami nie oddadzą lśniącego piękna tak dobrze, jak te o niemal perfekcyjnej czystości.

  Spójrz jak idealnie migoczą barwy diamentu. Pozwól się oczarować magii brylantów.

 • 3 z 5 C

  Color – nieskazitelna barwa

  Color – nieskazitelna barwa

  Grafika z selekcją diamentów

  Barwa diamentu

  Skala barwy diamentu oceniana jest symbolami od D do Z. Te pochodzące z grupy D, E, F, G, H, I, są bezbarwne lub niemal bezbarwne. Barwa diamentów jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ich wygląd. Diamenty powinny onieśmielać swoją bielą. Niskie parametry z grupy N-Z mają zabarwienie żółte, które powoduje.

  W sercach biżuterii SAVICKI znajdziesz jedynie kamienie, które oddają ich wyjątkową i pożądaną barwę.

 • 4 z 5 C

  Carat – waga w diamentowej skali

  Carat – waga w diamentowej skali

  Zdjęcie diamentów

  ct

  Jakie znaczenie ma karat?

  Karat sam w sobie nie określa ekskluzywności diamentu, dopiero w połączeniu z resztą zasad 5C, pozwoli Ci znaleźć perfekcyjny kamień szlachetny.

  W salonie SAVICKI, klejnoty spoczywające w sercach pierścionków zaręczynowych mają pomiędzy 0.01 ct a 4 ct.

 • 5 z 5 C

  Control - jakość pod kontrolą

  Control - jakość pod kontrolą

  Jak kontrolujemy nasze diamenty?

  Proces kontroli diamentów jest dwu-etapowy. Pierwszy etap kontroli odbywa się już na etapie weryfikacji dostawcy naszych kamieni. Stawiamy przed nimi szeroką listę wymagań, które muszą spełnić oferowane nam diamenty. Drugi etap to weryfikacja diamentów w naszej pracowni. Dostarczone do nas diamenty sprawdzamy lupowo a następnie mikroskopowo.

Cut
Clarity
Color
Carat
Control

CONFLICT-FREE DIAMONDS

Diamenty z bezpiecznych
źródeł

SAVICKI na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo I komfort swoich klientów. Dbamy o to, aby otrzymywana biżuteria wykonywana była wyłącznie z materiałów pochodzących z legalnych źródeł. Dlatego również i my przyłączamy się do akcji propagującej wykorzystywanie diamentów posiadających gwarancję conflict-free.

Kimberley Process Certification Scheme

5 listopada 2002 roku w Szwajcarii – 36 krajów oraz Wspólnota Europejska oficjalnie podjęły walkę z handlem diamentami pochodzącymi z rejonów konfliktowych, uchwalając deklarację zwaną „Deklaracją Interlaken”.

Uczestnicy zobowiązali się w ten sposób do respektowania dokumentu „Kimberley Process Certification Scheme” regulującego system certyfikacji w obrocie nieoszlifowanymi diamentami.

Do każdej biżuterii z diamentami dołączamy kartę Conflict-Free potwierdzająca, że diamenty użyte do jej wykonania pochodzą z legalnych źródeł.

Certyfikowane pochodzenie

Dokładnie sprawdzamy pochodzenie wszystkich naszych diamentów. Nasi dostawcy to starannie wybrani partnerzy.

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy jedynie ze starannie wyselekcjonowanymi przez nas dostawcami. Nasi partnerzy to wyłącznie najlepsi dostawcy na rynku.

Wyjątkowa biżuteria

Wyroby jubilerskie SAVICKI ozdabiane są jedynie diamentami pochodzącymi z legalnych źródeł.

Gwarancja legalności

Bezpieczeństwo i komfort

Również i my dbamy o to, aby nasze diamenty pochodziły wyłącznie z legalnych i w pełni bezpiecznych źródeł. Wprost mówimy o tym, że jesteśmy przeciwni temu okrutnemu procederowi, jakim jest wydobycie i handel „krwawymi” diamentami.

Nasi Partnerzy to specjalnie wybrane przez nas firmy, które starannie wyselekcjonowaliśmy spośród wszystkich dostawców dostępnych na rynku.

Za każdym razem sprawdzamy dokładnie wszystkie otrzymywane certyfikaty tak, aby zagwarantować naszym klientom w pełni wolne od konfliktów diamenty, które zdobią nasze wyroby biżuteryjne.

Zdjęcie diamentów

Diamenty SAVICKI

Wieczysta gwarancja

W trosce o naszych klientów do ogólnoprzyjętych zasad 4C, postanowiliśmy dołożyć jeszcze jedną. Zasada Control zapewnia wielokrotną kontrolę jakości diamentów, które zostaną osadzone w wyrobach SAVICKI jedynie, kiedy spełnią wymagania przyjęte dla kamieni szlachetnych niezwykłej jakości. Do każdego elementu biżuterii z diamentem zostaje dołączona gwarancja wieczysta na kamień szlachetny. Taki gest wskazuje jedynie na bardzo dobry wybór.

Starannie
wyselekcjonowane
diamenty

Szeroka wiedza z zakresu gemmologii pozwala naszym ekspertom przyjrzeć się z bliska każdemu z kamieni szlachetnych i wybrać wyłącznie te, które spełniają wymagania najwyższej jakości. Diamenty pochodzące z legalnych źródeł posiadają własne certyfikaty autentyczności – potwierdzające ich parametry i pochodzenie. Działająca w SAVICKI zasada 5C to zapewnienie, że szlif, czystość, kolor, waga i jakość każdego z diamentów są jak najbliższe perfekcji.

Zdjęcie diamentów
Zdjęcie diamentów Całkowita wymiana diamentu

Nasza gwarancja obejmuje wady diamentów w postaci rozdrobnienia, ułamania oraz utrącenia, tylko w przypadku oryginalnego położenia diamentu.

Zdjęcie diamentów Bezpłatna naprawa

W przypadku uszkodzenia diamentu nasi jubilerzy dokonają bezpłatnej oceny i naprawy uszkodzenia diamentu.

Zdjęcie diamentów Nielimitowana usługa czyszczenia

Wyjątkowa biżuteria wymaga wyjątkowego traktowania. Nasi jubilerzy przywrócą blask Twojej biżuterii podczas 5 etapowego procesu czyszczenia.

Standard Gwarancja SAVICKI
Całkowita wymiana diamentu
Nielimitowana usługa czyszczenia
Bezpłatna naprawa
Skrócony czas realizacji
Dożywotnia gwarancja
Certyfikat jakości

Gwarancja na diamenty

Diamenty to powszechnie znany symbol wieczności. Aby dowieść tego, że diamenty SAVICKI wybrane są z największą starannością, a ich jakość jest równie niepodważalna, zapewniamy dożywotnią gwarancję na wyroby jubilerskie z diamentami.

Gwarancja wieczysta SAVICKI obejmuje wszystkie elementy biżuterii z diamentami o wartości powyżej 1000zł. Z gwarancji skorzystać możesz w przypadku rozdrobnienia, ułamania czy utrącenia diamentu, jednakże musi znajdować się on w swoim oryginalnym położeniu.

Dożywotnia gwarancja na diamenty tylko udowadnia, że kamienie szlachetne wykorzystane do wyrobów jubilerskich SAVICKI są wyjątkowej jakości.

Dowiedz się więcej o SAVICKI Care+®
Zdjęcie diamentów

Wyjątkowe w każdym calu

Nieskazitelność, czystość, perfekcja – te trzy słowa doskonale opisują diamenty, które znajdziesz w pierścionkach zaręczynowych SAVICKI. Czyste, krystaliczne piękno, odbijające światło poprzez swoje harmonijne wnętrze. Każdy diament wykorzystany w pracowni jubilerskiej SAVICKI, jest kamieniem szlachetnym, który przeszedł wielokrotne kontrole jakości. Nasi klienci otrzymują od nas jedynie to, co najlepsze. Dzięki zasadom 5C, wieczystej gwarancji i certyfikatom autentyczności, możesz mieć pewność, że Twoja ukochana otrzyma jedynie to, co najlepsze.

Zobacz wszystkie pierścionki z diamentami
Kategorie