Zyskaj dodatkowy jesienny rabat 🍂 Odbierz kod
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki z platyny

Oglądasz 46 z 21 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
Ekspresowa wysyłka
do 2 500 zł
do 3 000 zł
do 3 500 zł
Z szafirem
Z diamentem

Zyskaj dodatkowy

jesienny rabat

Pierścionek zaręczynowy z platyny –– arcydzieło o wyjątkowym blasku

Nieskazitelność pierścionków zaręczynowych z platyny, zachęca i wydobywa z każdej kobiety jej skrywane przed światem atrybuty. Natura tego kruszcu wręcz domaga się należytej obróbki i zmusza naszych mistrzów do tworzenia niezrównanych arcydzieł jubilerskich. Platyna dąży do doskonałości. Dzięki temu w pierścionkach zaręczynowych platynowych marki SAVICKI osadzane są jedynie najczystsze i najwyższej jakości kamienie szlachetne, takie jak diamenty. Realizację najgłębszych kobiecych pragnień można zawdzięczyć właśnie temu połączeniu.


Czym wyróżniają się pierścionki zaręczynowe z platyny na tle innych?

Niespełna kilkaset lat temu platyna była nikomu nie znana i uznawana za bezużyteczną, często dodawano ją nawet do zapraw murarskich. Jej urok, siłę i moc doceniono dopiero na początku ubiegłego wieku. Świat poznał wtedy niezłomność oraz niesamowitą trwałość, charakteryzującą kruszec. Nadzwyczajne właściwości i bogata historia tego materiału, wyróżniły ją i zrodziły potrzebę tworzenia wyjątkowych pierścionków platynowych, które stały się symbolem sukcesu. Pierścionki z platyny to elementy doskonałości, podobne do tych klasycznych, wykonanych ze złota. Pragniemy ofiarować produkty z platyny silnym kobietom, by zaręczyny dodały im skrzydeł. Zadbaliśmy o to, aby platynę ukoronował równie szlachetny kamień, który wyniesie biżuterię na najwyższy poziom. Może być to intrygujący szafir, pełen pożądania rubin lub energetyzujący szmaragd. Chcąc obiecać ukochanej wieczną miłość, postaw na pierścionek zaręczynowy z brylantem.


O czym należy pamiętać podczas wyboru pierścionka zaręczynowego z platyny?

Pamiętaj, że platynowe wyroby jubilerskie kryją w sobie ogromną moc, gotową do ubarwienia Twojej rzeczywistości. Ponadczasowość i wytrzymałość połączone w platynie, porównać można jedynie z siłą i wytrwałością tego najgłębszego uczucia. Doskonałość, jaką emanuje biżuteria platynowa przyprawia o szybsze bicie serca, ponieważ podobnie jak złoto, wspomniany materiał stanowi nieodwołalną obietnicę miłości złożoną tej jedynej osobie. Sięgnij po pierścionek platynowy z diamentem i poznaj nieodkrytą moc piękna, bezmiar blasku i potęgę kobiecości. Rozkwitaj każdego dnia, olśniewaj, wygrywaj, zachwycaj i zdobywaj świat. Magia pierścionków, które oferuje sklep SAVICKI jest na wyciągnięcie ręki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model stworzony specjalnie dla Ciebie. Niech platynowa biżuteria stanie się odzwierciedleniem Twojej osobowości.

Kategorie