Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Nasza obietnica, Twój spokój

Zdjęcie loga Savicki Care

Dożywotnia pewność i bezpieczeństwo
po zakupie pierścionka zaręczynowego i obrączek ślubnych

Jedyna taka usługa zabezpieczająca Twoją
luksusową biżuterię na pokolenia.

Gwarancja spełnionych oczekiwań

Oferujemy więcej
niż oczekujesz

Wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu unikatowej biżuterii. Jesteśmy też ekspertami w dziedzinie obsługi klienta. Wiemy, że oczekujesz od nas dużo.Chcemy dać Ci jeszcze więcej. Poznaj wszystkie korzyści jakie niesie za sobą nowy standard obsługi jubilerskiej SAVICKI Care+®.

Zdjęcie jubilera
Zdjęcie jubilera

Dlaczego warto skorzystać z ponad przeciętnej ochrony SAVICKI Care+®?

Nowy standard
opieki jubilerskiej

Wybierając usługę SAVICKI Care+® kupujesz nie tylko pewność i bezpieczeństwo. Kupujesz dostęp do jedynej takiej usługi na rynku jubilerskim, która gwarantuje Ci spokój. SAVICKI Care+® stworzyliśmy z myślą abyś mógł cieszyć się swoim luksusowym produktem i skupić się na planowaniu jednej z najważniejszych chwil w Waszym życiu.

Dlaczego warto skorzystać z ponad przeciętnej ochrony SAVICKI Care+®?

Korzyści płynące z usługi
SAVICKI Care+®

Standard

SAVICKI Care+®

Korekta rozmiaru
Bezpłatna jednorazowa
Dożywotnia nielimitowana
Darmowy zwrot
120 dni
365 dni
Bezpłatny grawer
Tak
TAK
+ bezpłatna zmiana treści
Gwarancja
2 lata
Dożywotnia
rozszerzona
Czyszczenie
biżuterii SAVICKI
Bezpłatnie raz w roku
Bezpłatnie
bez limitu
Naprawa biżuterii
Płatna
Bezpłatna
Modyfikacja pierścionka
Płatna
Bezpłatna
Rabat na zakup w przypadku zgubienia lub kradzieży
Brak rabatu
25%

Wieczny blask biżuterii
przekazywany
z pokolenia
na pokolenie.

Pierścionek zaręczynowy czy obrączki ślubne SAVICKI noszone na co dzień wymagają odrobiny uwagi. Dzięki usłudze SAVICKI Care+® zachowasz ich pierwotny blask na zawsze.

Każdy produkt marki SAVICKI, który opuszcza naszą pracownię jubilerską spełnia bezprecedensowe standardy jakości. Wykorzystane w nich najlepszej jakości kruszce sprawiają, że pierścionek staje się symbolem miłości na zawsze.

Zdjęcie pierścionka

Szlachetne powłoki
utrwalone na lata

Powierzchnie rodowane i platynowane z czasem mogą utracić swoje właściwości. Decydując się na program SAVICKI Care+® nie musisz się tym przejmować. Całkowicie bezpłatnie uzupełnimy powłokę na Twoim pierścionku tak abyś mogła cieszyć się jego blaskiem jak w dniu jego otrzymania.

Biżuteria pełna blasku
na zawsze?

Często noszona biżuteria – zwłaszcza pierścionek zaręczynowy czy obrączki ślubne, potrzebują od czasu do czasu pielęgnacji, aby nie stracić swojego pierwotnego piękna. Wszystkie elementy biżuterii, bez wyjątku, w końcu zaczynają się brudzić, stając się coraz mniej błyszczące. Aby zachować w biżuterii to, co najpiękniejsze otrzymasz od nas usługę profesjonalnego czyszczenia biżuterii - całkowicie bezpłatnie.

Są sytuacje na które nie masz wpływu.
Możesz jednak uniknąć przykrych skutków.

Kupując biżuterię w salonie SAVICKI otrzymujesz nie tylko piękny produkt, ale i zapewnienie o najwyższej jakości i trosce o klienta. Nie mamy jednak wpływu na wszystkie codzienne sytuacje. Wybierając usługę SAVICKI Care+® naprawa Twojego pierścionka lub Waszych obrączek ślubnych jest całkowicie bezpłatna.

Dożywotnia
korekta rozmiaru

Pierścionek zaręczynowy czy obrączka ślubna to wybór na całe życie. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu postanowisz, że rozmiar Twojej biżuterii powinien się zmienić może skorzystać z usługi korekty rozmiaru.

Wieczysta
pewność po zakupie

Gwarancja ta zapewnia naprawę biżuterii w przypadku ukruszenia, rozdrobnienia czy strącenia diamentu. Dzięki niej zyskujesz pewność, że ekskluzywny pierścionek jest wart swojej ceny.

Bezpłatne powiększenie diamentu
w Twoim pierścionku zaręczynowym SAVICKI

Jeżeli stwierdzisz, że diament osadzony w Twoim pierścionku jest za mały możesz go bezpłatnie powiększyć. Jedyny koszt jaki poniesiesz, to koszt kamienia szlachetnego. Usługa osadzenia nowego diamentu jest całkowicie darmowa. Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci listę dostępnych diamentów, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Po osadzeniu nowego diamentu odświeżymy dodatkowo Twój pierścionek zaręczynowy lub obrączki, aby prezentował się niewiarygodnie doskonale.

Darmowa wymiana kamienia
szlachetnego na inny

Być może intensywna czerwień rubinu jest dla Ciebie zbyt prowokacyjna a zieleń szmaragdu nie pasuje do Twojego charakteru. Zamień aktualny kamień szlachetny na wybrany przez Ciebie inny kamień szlachetny lub diament. Spełnij swoje najskrytsze oczekiwania.

Dedykowany konsultant
Dostępny 7 dni w tygodniu

Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół naszych profesjonalistów, którzy pomogą i doradzą przy wyborze biżuterii na każdą okazję. Przejdą również z Tobą przez cały proces reklamacji lub zmiany parametrów Twojej biżuterii.

Specjalna oferta
dostępna wyłącznie dla klientów SAVICKI

Wybierając markę SAVICKI wstępujesz również do wyjątkowego klubu klientów SAVICKI. Chcąc wynagrodzić Twoje zaufanie możesz liczyć na wyjątkowe oferty dedykowane jedynie naszym klientom. Już po pierwszym zakupie pierścionka zaręczynowego otrzymasz od nas 24% rabatu na obrączki ślubne. Decydując się na obrączki ślubne SAVICKi bezpłatnie oprawimy diament 0,01ct w damskiej obrączce ślubnej. A to dopiero początek.

Biżuteria zaprojektowana na
zamówienie

Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji. Zaprojektujemy wyjątkową biżuterię według Twojego pomysłu. Dysponujemy własną pracownią jubilerską, dzięki czemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym projektom.

Doradztwo w zakresie
biżuterii zaręczynowej i ślubnej

Jesteśmy ekspertami w segmencie Wedding&Engagement. Zadbamy o cały proces od Twojej pierwszej wiadomości do ostatniej chwili aż nie powiecie sobie magicznego słowa „TAK”.

Jesteśmy z Tobą w ważnych chwilach

Szukasz specjalnego prezentu na Waszą rocznicę? Być może nadchodzi inna ważna chwila np. narodziny dziecka? Eksperci SAVICKI zadbają o to, aby każda z tych chwil została ukoronowana przepiękną biżuterią, która będzie z Wami tworzyła piękne wspomnienia.

Kategorie