Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki minimalistyczne

Oglądasz 46 z 169 produktów.

Filtruj
Sortuj
do 1 800 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Z szafirem
Z diamentem
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry
do 1 800 zł
do 2 000 zł
do 2 500 zł
Z szafirem
Z diamentem

Zyskaj do -20% rabatu

Zaplanuj wakacyjne wyznanie

Promocja trwa jeszcze przez:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Biżuteria wręczana z okazji zaręczyn powinna w pełni odzwierciedlać preferencje i osobowość ukochanej. Marzeniem wielu kobiet są minimalistyczne pierścionki zaręczynowe z diamentem. Prosty design zamknięty w szlachetnej oprawie daje perfekcyjną sposobność, by wyznać swojej drugiej połówce dozgonną miłość.


Minimalistyczny pierścionek zaręczynowy –– stylowe pierścionki na zaręczyny

Bogato zdobiona biżuteria w gablotach jubilerskich może tworzyć złudne wrażenie, że minimalistyczny pierścionek jest nudny. Nic bardziej mylnego! Biżuteria o prostym designie to bardzo często najlepszy wybór. Umieszczony w niej kamień szlachetny, najczęściej diament lub brylant, nie jest zbyt duży, dzięki czemu ozdoba staje się niezwykle elegancka. Subtelny charakter pierścionka doskonale podkreśla delikatność damskiej dłoni, dodając jej wdzięku. Ponadto, minimalistyczny wzór nigdy nie wychodzi z mody, zatem wybrany symbol miłości będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także stylowym dodatkiem na całe życie.


Ile kosztują minimalistyczne pierścionki zaręczynowe?

Ogromnym atutem prostej biżuterii jest jej atrakcyjna cena. Za minimalistyczny złoty pierścionek zapłacimy znacznie mniej niż za jego bogato zdobiony odpowiednik. Ceny zaczynają się już od kilkuset złotych. Ostateczny koszt zależy oczywiście od wielu czynników. Decydujący jest przede wszystkim klejnot. Pierścionek, w którym umieszczone zostały rubiny, brylanty, szmaragdy, czy szafiry okaże się najkosztowniejszy z uwagi na luksusowe kamienie. Wpływ ma także kruszec, największą popularnością w jubilerstwie cieszą się złoto i srebro.


Jak wygląda zamawianie minimalistycznego pierścionka zaręczynowego ze sklepu SAVICKI?

Zamówienie pierścionka ze sklepu SAVICKI to sama przyjemność. Pomocni w podjęciu ostatecznej decyzji okażą się konsultanci, którzy w razie potrzeby wyjaśnią różnicę między diamentami i brylantami, pomogą dobrać odpowiedni rozmiar i próbę żółtego złota. Ponadto, dzięki możliwości wybrania dyskretnej wysyłki, twoja przesyłka będzie zapakowana nieoznakowane pudełko. Nie wzbudzi podejrzeń ukochanej!


Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu