Zyskaj dodatkowy jesienny rabat 🍂 Odbierz kod
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Szmaragd

Oglądasz 46 z 140 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szmaragd - kamień zwiastujący miłość

Kamień szlachetny szmaragd

MAGIA ZIELONEGO BLASKU

Szmaragdy w pierścionkach symbolizują miłość, wierność i odrodzenie. W naszyjnikach pozwalają poczuć się królewsko, a w bransoletkach – kreować orientalny styl w wyrafinowanej nowoczesnej odsłonie.

Poznaj tajemnice szmaragdu i pozwól się zaczarować zielonej magii…

Szmaragd
w pierścionkach

Szmaragd w pierścionkach lśni tajemniczym blaskiem kociego oka. Głębia zielonej barwy w hipnotycznym odcieniu przyciąga spojrzenia i sprawia, że pierścionki ze szmaragdem okrywają jego właścicielkę mgiełką tajemniczości.

Swoją symboliką wyraża miłość i wierność, dlatego szmaragd w pierścionkach zaręczynowych to idealne wyznanie, aby wyznać Ukochanej swoje uczucia.

Z drugiej strony temu klejnotowi już w starożytności przypisywano siłę odrodzenia, dlatego szmaragd w pierścionku to wymarzony pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Odkryj historię, cechy, właściwości i inne tajemnice szmaragdu.

Szmaragdy
w biżuterii

Szmaragd w biżuterii to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które kochają łączyć wyrazisty styl z ponadczasową klasyką oraz oryginalny design z subtelną formą.

Szmaragdy w biżuterii lśnią pełnią swego blasku, gdy kamienie podda się szlifowi schodkowemu lub diamentowemu. Dzięki temu wydobywa się z nich całą szlachetną duszę i pozwala rozbłysnąć chłodnym połyskiem.

W rękach naszych mistrzów biżuteria ze szmaragdami zmienia się w olśniewające wyznania miłości oraz prezenty, które oczarują każdą kobietę.


Szmaragdy
w kolczykach

Szmaragdy w kolczykach pozwalają wydobyć z kobiecej urody wszystko, co najpiękniejsze. Cudownie dopełniają swą barwą jasne włosy oraz zachwycająco kontrastują z odcieniem brązów.

W naszej kolekcji znajdziesz szmaragdy w minimalistycznych oraz okazałych kolczykach, które w pełni eksponują piękno tych wyjątkowych kamieni.


Szmaragdy
w naszyjnikach

Szmaragdy w naszyjnikach pozwalają kobiecie poczuć się… królewsko. To właśnie szmaragd spośród wszystkich kamieni szlachetnych najczęściej ozdabiał dekolty królowych, księżniczek i wielkich dam arystokratycznych rodów.


Szmaragdy
w bransoletkach

Szmaragdy w bransoletkach pomagają kobietom wzbogacać kreacje modowe orientalnymi akcentami, które lśnią magią tajemnicy i wyrafinowanego stylu.

Szmaragdy
symbolika

Mówi się, że szmaragd ma historię ściśle powiązaną z Księżycem i wiosną. Często nazywa się go także kamieniem szlachetnym planety Wenus - oznaką miłości, harmonii i kobiecego piękna. Szmaragd często pojawia się w centrum pierścionków zaręczynowych, ponieważ kiedyś wierzono, że posiada on moc uchronienia kochanków przed zdradą jednocześnie obdarzając ich nieskończonym szczęściem. Z uwagi na swój głęboki, zielony kolor, szmaragd znany jest z właściwości uspokajających. Koi zmysły i pomaga odzyskać równowagę zabierając wszelkie złe emocje.

Jeżeli czujesz niecodzienny kontakt z naturą, ten kamień szlachetny jest zdecydowanie dla Ciebie. Biżuteria ze szmaragdem daje niezwykłą siłę, uwalnia od słabości i sprawia, że wszystkie troski odchodzą w mgnieniu oka. Kamień miłości - to jego kolejna nazwa. Doskonały blask, piękna barwa i nietuzinkowy wygląd sprawiają, że szmaragd staje się klejnotem szczęścia i beztroski.

Kategorie