Powiększ swój rabat nawet do -30% z super okazjami Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Pierścionki zaręczynowe ze złota

Oglądasz 46 z 1529 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Pierścionek zaręczynowy ze złota –– idealny pierścionek na zaręczyny

Pierścionki zaręczynowe ze złota znajdują się w ofercie każdego jubilera. Dzieje się tak, ponieważ ich ponadczasowy charakter przypadł do gustu konsumentom na całym świecie. Tak ważny element biżuterii zazwyczaj ukoronowany jest przez diament, jednak istnieje wiele innych klejnotów, które doskonale sprawdzą się w tej roli. Ogromna popularność złotych modeli dość często budzi wątpliwości co do tego, czy pierścionek zaręczynowy musi być złoty. Odpowiedź brzmi nie, jednak to właśnie biżuteria ze złota uznawana jest za najlepszy wybór jeśli chodzi o zaręczyny. W końcu owy kruszec słynie ze swojego niepowtarzalnego blasku oraz bogatej symboliki. Odznacza się on także dobrą trwałością, dzięki czemu symbol miłości może zachować świetną kondycję na niezwykle długi czas. Decydując się na pierścionek z tradycyjnego lub białego złota z brylantami, zyskujesz gwarancję, że twoja wybranka zachwyci się w momencie, kiedy zobaczy go po raz pierwszy. W końcu złoto od setek lat używane jest do tworzenia symboli miłości, zdobi ono obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Wydaje się zatem, iż żaden z metali nie sprawdzi się lepiej, jeśli chodzi o tak ważną biżuterię.


Jaki kamień szlachetny będzie pasować do złotego pierścionka zaręczynowego?

Wspominaliśmy już, że złote pierścionki zaręczynowe najlepiej prezentują się w towarzystwie ponadczasowych brylantów. Na rynku znajdziemy także inne kamienie, które są godne uwagi. Fenomenalnie sprawdzą się chociażby szmaragd lub szafir. W zależności od tego, jaki szlif pozyska nasz kamień, biżuteria przyjmie inny kształt. Niezwykle ceniony w ostatnim czasie jest pierścionek zaręczynowy złoty kwadratowy. Wykończony diamentem daje niezwykle ciekawy efekt, obok którego nie da się przejść obojętnie. Do wykończenie tego typu produktu można wykorzystać także barwne klejnoty, które nadadzą każdemu z pierścionków wyjątkowy charakter. Oprócz wymienionych już wcześniej luksusowych kamieni, świetnie sprawdzą się również te nieco tańsze. Kosztowny brylant może być zastąpiony przez morganit, topaz lub kwarc o podobnym szlifie. Otaczając kamień diamentami, zyskamy niesamowicie piękny pierścionek zaręczynowy złoty, który zajmie honorowe miejsce w kolekcji biżuterii twojej drugiej połówki. Ponadto, tak skomponowany pierścionek zaręczynowy złoty na placu zaprezentuje się obłędnie, idealnie dopełniając dowolną stylizację. Właśnie ta cecha czyni złote pierścionki z diamentem wyjątkowymi - są one absolutnie uniwersalne.


Czym należy sugerować się podczas wyboru złotego pierścionka zaręczynowego ze sklepu SAVICKI?

Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe złote, cena odgrywa dość dużą rolę. W zależności od próby oraz klejnotu, koszt biżuterii może zaczynać się od kilkuset a kończyć nawet na dziesiątkach tysięcy złotych. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż za te unikalne złote pierścionki zaręczynowe zapłacimy więcej. Dzieje się tak, ponieważ do ich wykonania używa się rzadko spotykanych materiałów. Cena poszybuje w górę także, jeśli w pierścionku umieścimy sporą ilość brylantów. W końcu tak doskonały szlif diamentu to niezwykle luksusowa propozycja. W czasie zakupu zwróćmy uwagę także na jakość wykonania biżuterii. Im lepsza ona będzie, tym większe wrażenie zrobi jej prezencja, a także żywotność pierścionka zaręczynowego złotego będzie znacznie dłuższa. Dlatego już sam wybór sklepu jubilerskiego jest niezwykle ważny. Chcąc zdecydować się na zakup modelu ukoronowanego przez wspomniane już wcześniej brylanty, zapytajmy o certyfikat autentyczności. Daje on gwarancję, iż wybrany przez nas produkt został wykonany z najlepszych materiałów. Certyfikat wyklucza także ewentualność, iż zostaniemy oszukani. Świadczy on o tym, iż zakupiony kamień jest faktycznie brylantem, a nie podobnym, znacznie tańszym kamieniem. Taką gwarancję daje sklep internetowy SAVICKI, którego pierścionki zaręczynowe złote od lat towarzyszą konsumentom w ich wyjątkowym momencie.


Kategorie