Powiększ swój rabat nawet do 35%  |
  • d
  • h
  • m
  • s
| Odbierz kod
Produkty:

Nie znaleziono produktów których szukasz...

Wpisz inną szukaną frazę

Kategorie:

Nie znaleziono kategorii której szukasz...

Wpisz inną szukaną frazę

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki z wysyłką w 24h Pierścionki z diamentem Klasyczne pierścionki Złote pierścionki Pierścionki z czarnym diamentem

Jak zaplanować ślub krok po kroku?

2023-04-03 10:09:02

Jak zaplanować ślub krok po kroku?

Tuż po zaręczynach pojawia się ekscytująca wizja nadchodzącego ślubu. Budzi ona entuzjazm nie tylko w przyszłej parze młodej, ale także w bliskich osobach. Przygotowania do hucznego przyjęcia wymagają ogromnej ilości czasu i zaangażowania narzeczonych, a także odpowiedniego rozplanowania obowiązków, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Rzucenie się w wir załatwiania spraw z całą pewnością przerośnie niejednego śmiałka. Jak zaplanować ślub i wesele krok po kroku, aby nie zwariować?


Jak zaplanować ślub i wesele w kilku krokach?

Ślub to wyjątkowy dzień, w trakcie którego celebrowanie Waszej miłości wysuwa się na pierwszy plan. Każdy, nawet ten najmniejszy szczegół, powinien zapewnić zakochanym satysfakcję. Pierwszym krokiem, który należy podjąć podczas planowania ślubu, jest stworzenie listy kluczowych zadań do zrobienia. Dzięki niej nic nie umknie Waszej uwadze. Po stworzeniu dokładnego planu działania, zabierzcie się za wyznaczenie daty uroczystości. Stanie się ona fundamentem dla realizacji kolejnych obowiązków. Równocześnie warto zarezerwować salę weselną, ponieważ czas oczekiwania na dostępne terminy wynosi nawet do trzech lat. Świadomość tego, jak długi okres dzieli Was od dnia, w którym staniecie na ślubnym kobiercu, pozwala na odpowiednie rozłożenie poszczególnych zadań w czasie, a także podpisanie umów z podwykonawcami.

Fotograf, kamerzysta, DJ lub orkiestra, cieszący się dużym zainteresowaniem, mogą mieć zajęty grafik na najbliższe sezony. Warto z dużym wyprzedzeniem zaklepać u każdego z nich termin, by mieć pewność, że przygotowania pójdą gładko i bezstresowo. Następnie należy wybrać świadków, obrączki i stworzyć listę gości. Tuż po tym rozdać zaproszenia i wybrać suknię ślubną. Rozplanować dekoracje, zakupić alkohol, zamówić tort i dopiąć na ostatni guzik menu weselne. Pozostaje już tylko zamówić winietki porządkujące usadzenie przy stołach, podziękowania dla rodziców i kwiaty. Po ślubie pamiętajcie o uregulowaniu wszelkich płatności, a w trakcie swojego wieczoru celebrujcie każdą sekundę, ponieważ wszystko co dobre szybko się kończy.


Co jest niezbędne do prawidłowego zaplanowania ślubu i wesela?

Jak zaplanować ślub krok po kroku, aby nie wprowadzać zbędnego chaosu? Jak już wcześniej wspominaliśmy, należy zadbać o odpowiednie rozplanowanie poszczególnych obowiązków. Aby dobrze to zrobić, warto skorzystać z planera ślubnego SAVICKI. Zawarte w nim kompendium wiedzy to prawdziwe lekarstwo na stres i nieład. Zaufajcie naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skorzystajcie z pomocnych rad, które znacznie ułatwią przygotowania do ślubu. W planerze znajdziecie wskazówki dotyczące wielu problematycznych kwestii - od układania listy gości, planowania budżetu aż do organizowania transportu i noclegu dla bliskich, a nawet podróży poślubnej. Oprócz tego, pomożemy Wam w obliczeniu orientacyjnych kosztów wesela oraz ich optymalizacji. Planer ślubny SAVICKI to ogrom inspiracji, zawartych w jednym miejscu. Uważamy, że jest on absolutnym niezbędnikiem każdej dobrze zorganizowanej pary młodej, która pragnie, aby ich wesele było perfekcyjne.


Jak zaplanować ślub kościelny i cywilny –– najważniejsze różnice w planowaniu

Podstawową różnicą między ślubem kościelnym i cywilnym jest rodzaj składanej przysięgi, a także miejsce, w którym odbywa się uroczystość. Obietnica złożona przed Bogiem odbywa się w świątyni, a przysięga składana przed urzędnikiem najczęściej w urzędzie. Jak zaplanować ślub cywilny, aby zawiązać przysięgę małżeńską w plenerze? Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek i wybrać miejsce, które zapewni gościom bezpieczeństwo. Odpowiednia oprawa muzyczna, elegancko ustawione krzesła i godło w widocznym miejscu - tyle wystarczy, aby Wasza ceremonia odbyła się na łonie natury. Ze ślubem kościelnym w plenerze nie będzie już tak łatwo. Odprawienie mszy poza świątynią może mieć miejsce jedynie po wydaniu zgody przez władze kościelne bądź biskupa. Aby ją zdobyć, należy przedstawić konkretne argumenty, które nie są jawnie określone. Ewentualnie możecie zdecydować się na wzięcie ślubu w urokliwie położonym kościele lub małej kapliczce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tuż po ceremonii bawić się na weselu pod gołym niebem!


Planowanie ślubu –– wybór obrączki ma znaczenie

Wiemy już, jak zorganizować ślub oraz jak zorganizować wesele. Nieodłącznym elementem planowania jest wybór obrączek ślubnych. Podjęcie tej decyzji ma kolosalne znaczenie, ponieważ zakupiona przez Was biżuteria będzie towarzyszyła Wam nie przez kilka lat po ślubie, a do końca życia. Kierując się tradycją, znaczna część par młodych wybiera klasyczne, płaskie obrączki ślubne , które bardzo często goszczą na dłoniach naszych rodziców i dziadków. Ponadczasowe modele będą fantastyczną pamiątką z wesela, która zachowa w sobie wiele wspaniałych wspomnień. Pamiętajmy, aby tak istotna biżuteria zapewniała pełen komfort - dobierzcie odpowiedni rozmiar i szerokość. Osoby o drobnych palcach powinny postawić na delikatne modele, z kolei na masywnych dłoniach najlepiej sprawdzą się obrączki ślubne szerokie. Wybierzcie perfekcyjny symbol małżeństwa SAVICKI, aby doskonała biżuteria towarzyszyła Wam każdego dnia.

Kategorie