• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

11 rocznica ślubu | Prezent na 11 rocznicę

2021-12-06 09:50:13

11 rocznica ślubu
Rozpoczyna się kolejna, wspólna dekada - czy wiesz już jak ją celebrować?

Jedenaście lat temu stanęliście przy ołtarzu ślubując sobie miłość i wierność. Dziś tkwicie we wspólnej historii codziennie zapisując jej karty nowymi, unikalnymi wspomnieniami. Poświęćcie chwilę na docenienie tego, co dostaliście od losu.

Celebruj wspomnienia i przyszłość - NADAJ 11 ROCZNICY ŚLUBU SZLACHETNĄ OPRAWĘ

Podaruj ukochanej zachwyt w czystej postaci. Olśnij kobietę swojego życia jak podczas oświadczyn.

Propozycje prezentów na 11 rocznicę ślubu:

Jedenasta rocznica ślubu
Nazwa, symbolika, upominki

Jedenasta rocznica ślubu jest rozpoczęciem kolejnej dekady małżeństwa. To bez wątpienia moment, w którym znacie się jak nikt inny, a Wasza relacja jest trwała i mocna jak stal! Nie pozwólcie, żeby ten dzień odszedł w zapomnienie. Małżeństwo trzeba pielęgnować tak, jakby dopiero się zaczęło, niezależnie od ilości lat, które już upłynęły… Pomimo tego, że 11 rocznica ślubu nie jest tak wyjątkowym zdarzeniem jak ta dziesiąta, to warto spędzić ją w niecodzienny sposób. W końcu to kolejne 365 dni spędzone w zgodzie, miłości i wzajemnym wspieraniu się. Mówi się, że po spędzeniu ze sobą jedenastu lat, związek małżeński staje się elegancki, niepowtarzalny i niesamowicie silny. ale to właśnie ona otwiera Wasz małżeński staż.

Skorzystaj z niej w spektakularnym stylu.

Pmysły na rocznicę ślubu

Pora wybrać prezent
na 11 rocznicę ślubu

11 rocznica ślubu
Charakterystyczne cechy

Symbol

Stal

Kolor

Turkus

Kamień szlachetny

Turkus / agat

Każda z rocznic ślubu posiada swoje charakterystyczne cechy. 11 rocznicę ślubu nazywamy stalową, ponieważ związek po tym czasie jest już dość umocniony i trwały. Zaczynamy od papierowej, a kończymy na brylantowej… z roku na rok rocznicom przypisuje się coraz to mocniejszy materiał. Dodatkowo możemy rozróżnić także przypisane im kamienie szlachetne, niektóre bardziej lub mniej oczywiste. Dla jedenastej rocznicy ślubu jest to turkus – możecie wykorzystać go podczas wyboru prezentów dla siebie!

Jedenasta rocznica ślubu
Stalowa

Spędzenie ze sobą całej dekady to duże wydarzenie pełne poświęceń, wzlotów i upadków. Jednak w dzień rocznicy jesteśmy wdzięczni za każdy z tych momentów – nieważne czy, dobry, czy zły. Jedenasta rocznica ślubu rozpoczyna kolejny okres w małżeńskim życiu. Teraz możecie odkryć jak bardzo do siebie pasujecie i jak silna jest Wasza więź. Jedenasta rocznica nosi nazwę stalowej, ponieważ jest to metal, który potrafi wytrzymać naprawdę wiele – zupełnie tak jak małżeństwo z tak długim stażem. Każdy kolejny dzień jest potwierdzeniem tego, że ten poprzedni był spełnieniem marzeń. Choć małżeństwo wymaga ciężkiej pracy, 11. rocznica ślubu zabiera Was do tego dnia, w którym obiecaliście sobie miłość, wierność i uczciwość, ślubując, że będziecie ze sobą, aż do śmierci. To bardzo ważna obietnica, dlatego warto świętować dni, które potwierdzają, że złożyliście przysięgę odpowiedniej osobie.

Jedenaście wspólnych lat to pierwszy kamień milowy.

Zatraćcie się we wspólnej podróży przez życie okazując sobie miłość i wdzięczność…

Co podarować na
11 rocznicę ślubu?

Jako, że jedenasta rocznica ślubu nazywana jest stalową, warto zakupić prezent związany z jej symboliką. W takim przypadku świetnie sprawdzi się biżuteria – może nie wykonana ze stali, ale na przykład z bliskiego jej srebra. Poza błyskotkami przeznaczonymi wyłącznie dla kobiet, w ofertach salonów jubilerskich znajdziesz również bransoletki dla par – skórzane, na rzemyku, czy sznurku. Każdej z tych rzeczy możesz dodać unikalnego znaczenia poprzez ozdobienie jej grawerunkiem – datą, inicjałami, czy cytatem z Waszej ulubionej piosenki. Każdy z podarunków posiada w sobie moc symboliki i tworzenia niezwykłych pamiątek – wykorzystaj to wkładając w Waszą celebrację dużą ilość miłości!

Zaskocz swoją ukochaną podarunkiem prosto z serca:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie