• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

20 ROCZNICA ŚLUBU | Prezent na 20 rocznicę

2021-07-07 12:37:42

240 miesięcy razem!

Ponad 7000 dni pielęgnowania uczucia i pięknych chwil, ale także wspólnych planów, obowiązków, sporów i burz, po których na małżeńskim niebie znów pojawiało się słońce. 20 rocznica ślubu to wspaniały jubileusz, który cały ten czas pozwoli Wam świętować w wyjątkowy sposób. Wykorzystaj tę wielką szansę, aby znów oczarować swoją Żonę i podarować jej prezent na miarę Waszej spełnionej miłości!

Propozycje prezentów na 20 rocznicę ślubu:

Co kupić Żonie
na 20 rocznicę ślubu

Co kupić Żonie na 20 rocznicę ślubu, gdy podarowałeś Jej już niemal wszystko, a kolejne jubileusze wyczerpały już Twoje pomysły?

Jest prezent, który potrafi cofać czas, zatrzymywać magię ulotnych chwil teraźniejszości oraz wyznać miłość i pragnienie wspólnej przyszłości?

Tak. To biżuteria, która wyzwala i okazuje uczucia, nadając rocznicom ślubu oprawę wyjątkowego święta miłości.

Pmysły na rocznicę ślubu

Prezent na
20 rocznicę ślubu

PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, CZY NASZYJNIK Z SZAFIREM?

A MOŻE BRANSOLEKA Z ZAWIESZKĄ LUB KOMPLET BIŻUTERII?

Setki dzieł sztuki jubilerskiej i bogactwo kamieni szlachetnych w mistrzowskich kompozycjach wzorniczych to prawdziwa skarbnica pomysłów na prezent z okazji 20 rocznicy ślubu.

Jedno jest pewne: w naszym sklepie internetowym każdy wybór będzie dobry i olśni Twoją Żonę zachwycającym blaskiem. A więc podaruj Jej zachwyt od pierwszego wejrzenia, wzruszenia i dowód, że Twoja miłość z każdym rokiem jest coraz większa.

PORA WYBRAĆ PREZENT NA 20 ROCZNICĘ ŚLUBU

ODKRYJ BIŻUTERIĘ INSPIROWANĄ MIŁOŚCIEM I SZCZĘŚCIEM

Pierścionek
na 20 rocznicę ślubu

CO POWIESZ NA DRUGIE OŚWIADCZYNY?

W jaki sposób zaskoczyć Żonę po tylu latach? A gdyby tak zaaranżować drugie oświadczyny lub odtworzyć te pierwsze? Z całą pewnością taki pomysł oraz blask pięknego pierścionka sprawi, że 20 rocznica ślubu stanie się równie pięknym wspomnieniem, jak chwila gdy poprosiłeś o rękę swojej Wybranki.

NIECH PIERŚCIONEK OPOWIE HISTORIĘ WASZEJ MIŁOŚCI

Wyobraź sobie wzruszenie i zachwyt swojej Żony i zmień ten wyjątkowy scenariusz w rzeczywistość oprawioną w blask pierścionków z kolekcji SAVICKI. Każda z nich opowiada inną historię. Sprawdź, która najlepiej pasuje do Waszego małżeństwa i osobowości Twojej drugiej połowy!

Odkryj pierścionki z diamentami, szafirami, szmaragdami i innymi kamieniami szlachetnymi.

Podaruj Żonie na 20 rocznicę ślubu blask klasycznego, białego lub różowego złota!

KOLEKCJE PIERŚCIONKÓW SAVICKI

Który najbardziej spodoba się Twoje Żonie?

… a każdy z nich to prawdziwe dzieło sztuki jubilerskiej, wykonany z pasją i miłością do piękna!

Biżuteria
na 20 rocznicę ślubu

Jak uczcić 20 lat wspólnego życia? Zapomnij o praktycznych podarunkach, bo święto Waszej miłości powinno błyszczeć potęgą Twojego uczucia. Biżuteria na 20 rocznicę ślubu to prezent, który swym blaskiem odzwierciedli Wasze wspomnienia i marzenia na przyszłość.

ODKRYJ GALERIĘ POMYSŁÓW NA PREZENT Z OKAZJI 20 ROCZNICY ŚLUBU

I ZASTANÓW SIĘ, W JAKI SPOSÓB CHCESZ WYRAZIĆ SWOJE UCZUCIA?

Odkryj wszystkie komplety biżuterii

20 ROCZNICA ŚLUBU – ORYGINALNY PREZENT

SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI

Pomożemy Ci wybrać idealny prezent na 20 rocznicę ślubu!

Chcę porozmawiać

Pomysł na prezent
na 20 rocznicę ślubu

Co powiesz na komplet biżuterii?

Teatr, wspólna kolacja przy świecach, spontaniczna podróż tylko we dwoje, a może realizacja wspólnych marzeń, na które zawsze brakowało czasu. Znasz upodobania i pragnienia swojej Żony jak nikt inny, więc wybór scenariusza nie będzie trudny…

My pomożemy Ci go dopełnić prezentem z gwarancją wzruszenia, radości i spełnienia.

Co powiesz na naszyjnik i bransoletkę z różowego złota i diamentami? A może Twoja Żona uwielbia blask pozłacanego srebra i morską głębię szafirów?

To tylko dwie z setek propozycji, a każdy komplet biżuterii marki SAVICKI to doskonały pomysł na prezent z okazji 20 rocznicy ślubu.


Symbolika
kamieni szlachetnych

Diamenty, szafiry, rubiny – niech lśnią potęgą Waszej miłości Odkryj symbolikę kamieni szlachetnych i wyraź ich blaskiem przesłanie 20 rocznicy ślubu!

20 rocznica ślubu
Nazwa

Dlaczego 20 rocznica ślubu to porcelanowe gody?

Nazwy rocznic ślubu wzięły swój początek z pomysłu amerykańskiej pisarki Emily Post, która nadała im symbolikę nawiązującą do trwałości materiałów, klejnotów i cennych kruszców. W Jej katalogu nazw, który szybko przyjął się także i w Europie, 20 rocznica ślubu została określona mianem porcelanowej.

W latach dwudziestych XX wieku, jak z resztą i dziś, prawdziwa chińska porcelana to niezwykle cenny atrybut dobrego smaku, oraz symbol tradycji i piękna. Porcelana cieszyła się wielką popularnością na królewskich dworach oraz w posiadłościach zamożnej arystokracji. Oryginalna porcelana ma wielką wartość – podobnie jak miłość i 20 rocznica ślubu.

ŻYCZENIA WSZYSTKIEGO PIĘKNEGO NA 20 ROCZNICĘ OD ZESPOŁU SAVICKI

Oby kolejne wspólne lata były tak piękne jak moment oświadczyn! Cały zespół SAVICKI życzy Tobie i Twoje Żonie wszystkiego, co najlepsze: radości, zdrowia i spełnienia wszystkich wspólnych marzeń.

Powinno Ci się spodobać:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie