Model: B-K-K0603-00288-585-ZB
Kolczyki SAVICKI w kształcie serc to biżuteria, która rozświetla codzienność, niosąc w sobie subtelny symbol miłości i elegancji.
Wykonane z dwukolorowego złota próby 585, oczarowują detalami – aż 48 naturalnych diamentów w szlifie brylantowym tworzy misterną kompozycję blasku i harmonii.
Centralne serce otoczone jest pierścieniem świetlistych kamieni, których łączna masa to 0,255 ct, a całość zamknięta została w delikatnej formie o wymiarach 8,8 x 8,1 mm.
To wyrafinowana propozycja dla kobiet, które cenią ponadczasowe piękno i wyjątkowe wykończenie. Idealne jako prezent na ważne okazje – wyrażają uczucia w najpiękniejszy możliwy sposób.
Informacje
| Wymiary kolczyków | 8,8x8,1mm |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
Kruszec
| Próba | 585 |
| Rodzaj | Złoto dwukolorowe |
| Uśredniona waga produktu | 2.88 g |
Kamień główny
| Rodzaj | Diament |
| Barwa | H |
| Czystość | SI2 |
| Liczba kamieni | 6 |
| Szlif | Okrągły/Brylantowy |
| Masa | 0.009 ct |
Ikoniczne opakowanie SAVICKI jest wyrazem perfekcji, która definiuje markę na każdym etapie doświadczenia. Starannie dobrane materiały, precyzyjne wykończenie i elegancka forma tworzą oprawę, podkreślającą wyjątkowy charakter biżuterii. To nie tylko ochrona, lecz także zapowiedź emocji, prestiżu i trwałych wartości, które pozostają z obdarowaną osobą na długo po pierwszym otwarciu.
Poznaj przestrzeń, w której możecie spokojnie porównać modele i skupić się na emocjach towarzyszących wyborowi tej wyjątkowej biżuterii. W każdej chwili do Waszej dyspozycji pozostają nasi eksperci, gotowi podzielić się fachową wiedzą i doradzić w wyborze idealnego pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych.
Sprawdź lokalizacje Sprawdź lokalizacje