Model: B-N-N0627-02010-925-Z
Naszyjnik SAVICKI wykonany ze srebra próby 925 i pokryty złotem to propozycja dla miłośników wyrazistej biżuterii o ponadczasowym charakterze. Jego łańcuszek typu pancerka o szerokości 8 mm przyciąga uwagę geometryczną formą i intensywnym połyskiem.
Solidna forma i długość 43 cm sprawiają, że naszyjnik doskonale układa się na szyi, tworząc mocny akcent stylizacyjny. Idealny zarówno do codziennych zestawów, jak i bardziej eleganckich okazji – będzie niezawodnym dodatkiem dla osób ceniących klasykę w nowoczesnej odsłonie.
To biżuteria, która podkreśla indywidualność – efektowna, trwała i z charakterem.
Kruszec
| Próba | 925 |
| Rodzaj | Srebro pozłacane |
| Uśredniona waga produktu | 20.1 g |
Łańcuszek
| Szerokość oczka | 8 mm |
| Długość | 43 cm |
Ikoniczne opakowanie SAVICKI jest wyrazem perfekcji, która definiuje markę na każdym etapie doświadczenia. Starannie dobrane materiały, precyzyjne wykończenie i elegancka forma tworzą oprawę, podkreślającą wyjątkowy charakter biżuterii. To nie tylko ochrona, lecz także zapowiedź emocji, prestiżu i trwałych wartości, które pozostają z obdarowaną osobą na długo po pierwszym otwarciu.
Poznaj przestrzeń, w której możecie spokojnie porównać modele i skupić się na emocjach towarzyszących wyborowi tej wyjątkowej biżuterii. W każdej chwili do Waszej dyspozycji pozostają nasi eksperci, gotowi podzielić się fachową wiedzą i doradzić w wyborze idealnego pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych.
Sprawdź lokalizacje Sprawdź lokalizacje