• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

5 ROCZNICA ŚLUBU | Prezent na 5 rocznicę

2021-07-07 11:28:47

Podaruj żonie euforię
i nowe wspomnienia

To już 5 rocznica ślubu! Gratulujemy i życzymy kolejnych lat pełnych miłości.

Dasz wiarę, że już 5 lat minęło od momentu, gdy założyłeś swojej Żonie na palec ślubną obrączkę i odbieraliście życzenia od rodziny i znajomych? Kolejne rocznicy mijały niepostrzeżenie, a czas z każdym miesiącem przyspieszał, jakby gonił kolejne rocznice.

Oczywiście każda z nich była wyjątkowa, są jednak takie, które po prostu trzeba celebrować w wielkim stylu! 5 rocznica ślubu to Wasze pierwsze okrągłe święto, dlatego warto mu nadać szczególną oprawę, aby na zawsze pozostało w Waszej pamięci. Pytanie brzmi, jak to zrobić?

Propozycje prezentów na 5 rocznicę ślubu:

Drewniana
rocznica ślubu

CZY MASZ JUŻ POMYSŁ NA 5 ROCZNICĘ?

Czy masz już pomysł, jak celebrować Waszą pierwszą okrągłą rocznicę?
Co powiesz na spontaniczny Weekend tylko we dwoje, romantyczną kolację w blasku świec lub odtworzenie Waszych zaręczyn?

Jaki prezent na 5 rocznicę ślubu?

Niezależnie od tego co wymyślisz, punktem kulminacyjnym 5 rocznicy ślubu musi być wyjątkowy prezent!
Jeśli jeszcze go nie wybrałeś, to proponujemy Ci wyjątkową biżuterię marki SAVICKI!

Jaki prezent
na 5 rocznicę ślubu?

ZEGAR TYKA! CZAS UCIEKA!

A WIĘC PRZYGOTUJ SCENARIUSZ I WYBIERZ PREZENT NA 5 ROCZNICĘ ŚLUBU, W KTÓRYM TWOJA ŻONA ZAKOCHA SIĘ OD PIERWSZGO WEJRZENIA!

Pora wybrać prezent na 5 rocznicę ślubu

Prezent na 5 rocznicę ślubu - BIŻUTERIA Z WYZNANIEM MIŁOŚCI

Pmysły na rocznicę ślubu

Pierścionek
na piątą rocznicę ślubu

Zaręczyny, ślub i zachwyt po raz drugi

A gdyby tak Twór prezent na 5 rocznicę ślubu był romantycznym powrotem do przeszłości i jednocześnie wyznaniem dojrzałej miłości?

Pierścionek na 5 rocznicę ślubu pozwoli Twojej Żonie jeszcze raz przeżyć tę ekscytację, gdy usłyszała najważniejsze pytanie w swoim życiu. Co więcej, taki prezent będzie także symbolicznym odnowieniem przysięgi małżeńskiej!

ALBO ZWYKŁY PIERŚCIONEK, ALBO UNIKALNE LOVE STORY

Podaruj Żonie z okazji 5 rocznicy ślubu pierścionek z unikalnej kolekcji SAVICKI. Zobacz, która z nich najpełniej odzwierciedla osobowość Twoje Żony i opowiada historię Waszej miłości.


Komplety biżuterii
na 5 rocznicę ślubu

WYRAŹ PREZENTEM WIĘCEJ NIŻ WSZYSTKO!

Złota, srebrna, z diamentami, kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi? Naszyjnik i bransoletka, a może łańcuszek z zawieszką w kształcie serca, imieniem lub znakiem nieskończoności w komplecie z kolczykami? A co powiesz na pełen zestaw z pierścionkiem?

Nasze komplety biżuterii na 5 rocznicę ślubu gwarantują Ci niemal nieograniczony wybór. Oferujemy setki wzorów i zawieszek, dlatego wybierzesz zestaw nawiązujący do historii Waszej miłości. Tym samym Twój prezent dla Żony na 5 rocznicę ślubu idealnie wkomponuje się w Twój scenariusz Waszego wielkiego święta.

Co ważne, z naszej kolekcji wybierzesz biżuterię w zróżnicowanych i zawsze atrakcyjnych cenach!

Obejrzyj wszystkie zestawy biżuterii SAVICKI

5 ROCZNICA ŚLUBU – PREZENT DLA ŻONY

CO POWIESZ NA KONSULTACJĘ?

Biżuteria na 5 rocznicę ślubu to idealny pomysł na prezent. Pytanie brzmi, czy wybrać naszyjnik, a może raczej bransoletkę. Złotą, czy srebrną? Jak połączyć symbolikę kamieni szlachetnych ze znaczeniem drewnianej rocznicy ślubu? Jaka biżuteria na pewno olśni moją Żonę?

Nasza konsultantka wszystkie te znaki zapytania zamieni w odpowiedź i sugestie, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru!

Chcę porozmawiać

Biżuteria na
5 rocznicę ślubu

SPRAWDŹ SYMBOLIKĘ KAMIENI SZLACHETNYCH

I WYBIERZ BIŻUTERIĘ, KTÓRA NA 5 ROCZNICĘ ŚLUBU PRZEMÓWI W TWOIM IMIENIU

Sprawdź znaczenie i symbolikę kamieni szlachetnych

5 rocznica ślubu
Nazwa, symbolika i znaczenie

Od 1922 roku 5 rocznica ślubu nazywana jest także drewnianą. Skąd jednak wzięła się ta nazwa i jaka jest jej symbolika? Wszystko zaczęło się od pomysłu, aby każda kolejna rocznica ślubu nawiązywała do materiału, minerałów, kamieni szlachetnych i cennych kruszców. Na tę ideę wpadła Emily Post – amerykańska pisarka i specjalista w dziedzinie etykiety i dobrych manier.

Katalog propozycji znalazł uznanie na całym świecie i do dziś używa się nazw wymyślonych przez Panią Emily. Symbolika i przesłanie jest proste. Im późniejsza rocznica ślubu, tym więzi między mężem a zoną uznawane są za coraz silniejsze, dlatego nazwy rocznic określane są coraz trwalszymi materiałami.

Symbolika 5 rocznicy ślubu w oczywisty sposób nawiązuje także drzew, które zmieniają się w ciągu roku i chwieją od podmuchów wiatru. Aby drzewo było silne i przetrwało trzeba o nie dbać - dokładnie tak jak o małżeństwo.

Z okazji 5 rocznicy ślubu, cały zespół SAVICKI życzy Tobie i Twojej Żonie wszystkiego co najlepsze: szczęścia, miłości oraz spełnienia wspólnych marzeń. Niech ta pierwsza okrągła rocznica będzie dla Was jednym z najpiękniejszych wspomnień!

Powinno Ci się spodobać:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie