Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Skorzystaj z darmowej miarki jubilerskiej Savicki

Bezpłatna miarka jubilerska SAVICKI to najprostszy i najszybszy sposób na zmierzenia rozmiaru palca przed zakupem pierścionka zaręczynowego i obrączek ślubnych. Zamów całkowicie bezpłatnie miarkę lub kołek jubilerski.

Bezpłatna miarka i transport

Dyskretna wysyłka w 24h

Łatwość obsługi

Doświadczona i wyspecjalizowani eksperci

Zobacz jakie to proste

Miarka jubilerska SAVICKI składa się z plastikowych pierścieni, na których znajduje się informacja dotycząca rozmiaru. Wystarczy, że znajdziesz ten pasujący do Ciebie.

1. Przymierzaj po kolei pierścienie miarki jubilerskiej

Nakładaj kolejno pierścienie na palec. Odpowiedni rozmiar znajdziesz w momencie, gdy obrączka będzie przechodziła przez kostkę palca z lekkim oporem, a u jego podstawy będzie nieco luźniejsza.

2. Pomiarów dokonuj rano i wieczorem

Wiele osób narażonych jest na puchnięcie palców w zależności od pogody, pory dnia, czy innych czynników. Z tego powodu ważne jest, aby zmierzyć rozmiar palca przynajmniej dwukrotnie w ciągu jednego dnia.

3. Wybierz idealnie dopasowany pierścionek

Teraz, kiedy rozmiar palca nie jest już zagadką, możesz przejść do poszukiwań doskonałego pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych. Możesz również skorzystać z naszego konfiguratora, aby stworzyć pierścionek idealny.

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.41.11