Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Biały szafir

Oglądasz 46 z 291 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry

Biały szafir - alternatywa diamentu

Kamień szlachetny biały szafir

Bajkowy blask i olśniewający symbol wierności

Biały szafir to dar Matki Natury, który olśniewa niemal diamentowym blaskiem.

Biały szafir w biżuterii uwodzi grą światła, a każdy blask to wyznanie wierności i oddania.

Odkryj magię białego szafiru i poznaj jego lśniące tajemnice.

Jedną z nich możesz znaleźć na… Górnym Śląsku!

Biały szafir
w pierścionkach

Chciałoby się powiedzieć, że biały szafir w pierścionkach lśni diamentowym blaskiem…

I jest w tym sporo prawdy, ponieważ biały szafir także olśniewa od pierwszego wejrzenia i zachwyca wyrafinowaną elegancją. Właśnie dlatego pierścionki z białym szafirem to idealny wybór na zaręczyny lub rocznicę ślubu.

Sam biały szafir w pierścionkach wyglądają bajecznie, a z żółtym, białym, a zwłaszcza różowym złotem tworzy subtelne kompozycje, dzięki którym kobiety mogą poczuć się jak księżniczki.

Biały szafir w pierścionkach
zaręczynowych

Biały szafir w pierścionkach zaręczynowych lśni blaskiem, który symbolizuje wierność i oddanie. Wybierając pierścionek zaręczynowy z białym szafirem podarujesz Wybrance swego serca piękno w czystej postaci oraz rozświetlisz Jej marzenia światłem przenikającym przez wyjątkowy klejnot.

Odkryj najczęściej wybierane pierścionki z białym szafirem

Biały szafir w pierścionkach zaręczynowych to tańsza alternatywa dla diamentów, ale możesz być pewien, że ten kamień szlachetny oszlifowany przez naszych mistrzów zachwyci Twoją Ukochaną, gdy zadasz Jej najważniejsze pytanie w swoim życiu!

Odkryj kolekcje SAVICKI inspirowane miłością


Biały szafir
w biżuterii

Wystarczy jedno spojrzenie, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego biały szafir w biżuterii staje się obiektem pożądania kobiet na całym świecie.

Ten lśniący kamień szlachetny jest piękny i wyrafinowany, a jego bajkowy blask sprawia, że szafir w biżuterii to doskonały pomysł prezent na urodziny, czy rocznicę ślubu.


Biały szafir
w naszyjniku

Sprawdź, jak prezentuje się w towarzystwie złota wysokiej jakości w stylowych aranżacjach naszych mistrzów sztuki jubilerskiej.


Biały szafir
w kolczykach

Biały szafir w kolczykach to wyrafinowana biżuteria, które olśniewa na spotkaniach biznesowych i podczas specjalnych okazji. Świetlisty blask tych kamieni szlachetnych sprawia, że nawet minimalistyczne kolczyki dopełniają każdą aranżację modową wyrazistym akcentem.


Biały szafir
w bransoletkach

Biały szafir w bransoletkach to propozycja dl kobiet, ceniących subtelne i delikatne klejnoty, które jednocześnie emanują magnetyczną siłą ekspresji. Właśnie biały szafir, tak jak diament, lśni takim szczególnym blaskiem!

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu