Powiększ swój rabat nawet do -28% Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Czy można wymienić pierścionek zaręczynowy i to wygląda w praktyce?

2023-11-07 16:01:09

Czy można wymienić pierścionek zaręczynowy i to wygląda w praktyce?

Życie to nieustanna zmiana, a nasze gusty i preferencje również się ewoluują. Może się zdarzyć, że pierwotne wybory już nie spełniają Twoich oczekiwań. Nie inaczej jest w przypadku pierścionków zaręczynowych. Co zrobić, gdy otrzymany symbol miłości nie spełnia twoich oczekiwań? Czy można zwrócić pierścionek zaręczynowy do sklepu?

Czy można wymienić pierścionek zaręczynowy?

W SAVICKI rozumiemy, że biżuteria zaręczynowa jest najpiękniejszym dopełnieniem Waszej miłości. Właśnie dlatego zawsze oferujemy to, co najlepsze. Po upływie czasu złoty pierścionek zaręczynowy nie przemawia już do Twojego serca? W takiej sytuacji warto wiedzieć, że SAVICKI umożliwiamy zwrot produktu do 120 dni od jego otrzymania, tak byś zawsze miała możliwość noszenia symbolu miłości, który naprawdę Cię zachwyca.

 

Ile trwa wymiana pierścionka zaręczynowego?

Proces wymiany pierścionka zaręczynowego jest stosunkowo prosty i może trwać od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od kilku czynników. Jeśli skorzystasz z produktu dostępnego w ofercie 24h, wymiana może być błyskawiczna. Złóż dyspozycję zwrotu pierwotnego produktu. Nastpęnie wystarczy wybrać nową biżuterię, a po spełnieniu formalności wyślemy do Ciebie nowy produkt. Jednak, jeśli marzysz o zupełnie unikalnym projekcie, który zostanie stworzony od podstaw, proces ten może zająć nieco dłużej, ale efekt z pewnością będzie tego wart. W celu zaprojektowania wymarzonego pierścionka zaręczynowego z białego złota możesz skorzystać z naszego dedykowanego konfiguratora.

 

Lepsza wymiana pierścionka zaręczynowego czy zmiana jego wielkości?

Lepiej wymienić pierścionek zaręczynowy na zupełnie nowy czy może jedynie zmienić wygląd? Odpowiedź zależy od Twoich osobistych preferencji. Jeśli jesteś związany emocjonalnie z pierścionkiem zaręczynowym, ale potrzebujesz pewnych zmian, to warto zastanowić się nad jego modyfikacją. Zmiana wielkości czy dodanie nowego kamienia może odmienić jego wygląd, zachowując jednocześnie wartość emocjonalną. W ten sposób może powstać przepiękny pierścionek zaręczynowy z diamentem. Jednak, jeśli jesteś gotowy na nowy rozdział i chcesz w pełni wyrazić swoją zmieniającą się tożsamość, to wymiana na zupełnie nowy pierścień może być najlepszym rozwiązaniem.

Zdarza się jednak, iż upływający czas sprawia, iż rozmiar twojego palca ulega zmianie. W takim przypadku zyskujesz możliwość zmiany rozmiaru. Co więcej, korzystając z usługi SAVICKI Care+ otrzymujesz nielimitowaną możliwość zwężenia lub poszerzenia szyny.

Wymiana pierścionka zaręczynowego to proces, który daje Ci możliwość przekształcenia symbolu miłości, tak by odzwierciedlał Twoje zmieniające się życie i gusty. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wymianę, modyfikację, czy pozostawisz go nietkniętym, pamiętaj, że Twój pierścionek zaręczynowy jest wyjątkowym znakiem Waszej miłości.  .

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie