• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer
Zamówienia na terenie Gniezna realizujemy wyłącznie online

Jubiler Gniezno

Pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Poszukujesz salonu jubilerskiego w Gnieźnie? Doskonałym wyborem będzie nasz salon internetowy SAVICKI Jubiler. Wspaniałe obrączki ślubne, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, piękne pierścionki zaręczynowe wykonane ze złota o różnych kolorach - od klasycznego żółtego, aż po czarne lub dwukolorowe. Eleganckie naszyjniki, delikatne bransoletki- to tylko część z naszych propozycji. Jesteśmy pasjonatami i biżuterię tworzymy już od ponad 40 lat, skupiając się nie tylko na pięknie i różnorodności naszych wyrobów, ale również na doskonałej jakości, jaką gwarantujemy. Bez wychodzenia z domu możesz zapoznać się z naszą bogatą ofertą oraz skonsultować się z doświadczonym doradcą, który będzie służył pomocą zarówno w zakresie doboru biżuterii, jak i odpowie na każde pytanie dotyczące procesu zakupu, wymiany lub zwrotu. Wszystko to sprawia, że zakupy w salonie internetowym SAVICKI Jubiler są niezwykle wygodne i bezproblemowe. Serdecznie zapraszamy.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto zamawiać on-line?

Obsługa klienta

Konsultanci są dostępni 7 dni w tygodniu od 8:00 do 24:00. Możesz zadzwonić lub napisać do nich na Live Chacie w dogodnym dla Ciebie momencie.

Komfort

Wybierając produkty z oferty SAVICKI otrzymujesz możliwość darmowego zwrotu i wymiany towaru aż do 120 dni.

Wsparcie

Przy każdym produkcie w naszym sklepie udostępniliśmy możliwość zamówienia bezpłatnej miarki jubilerskiej.

Wygoda

Ty kupujesz - my dowozimy dokładnie tam, gdzie sobie zażyczysz. Cała transakcja odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu.

Kategorie