Dodatkowe 10% rabatu - odbierz swój kod rabatowy Kup z kodem
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

SAVICKI Kraków | Galeria Bonarka

Lokalizacja

ul. Henryka Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Godziny otwarcia

Pn-Sb
10:00-21:00

Nd. handlowa
10:00-22:00

Odbierz prezent do zakupu!

Planujesz wizytę w naszym salonie? Pozwól nam się lepiej przygotować. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas prezent do zakupu powyżej 1 000 zł.

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Zdjęcie salonu stacjonarnego
Mapa położenia salonu

Gdzie znajdziesz salon jubilerski Savicki w Krakowie?

W Galerii Bonarka już wkrótce będziecie mogli przeglądać setki modeli pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych tworzonych przez naszych utalentowanych jubilerów.

Salon jubilerski SAVICKI znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Bonarka. Traficie do niego wjeżdżając schodami od strony głównego wejścia a następnie kierując się prosto.

TryOn by SAVICKI

Rozwiązanie stworzone w trosce o Twój komfort

Stół testingowy TryOn by SAVICKI powstał z myślą o ułatwieniu dokonywania zakupów w naszym salonie stacjonarnym. Umożliwia on swobodne przymierzanie pierścionków i obrączek bez żadnych ograniczeń. Dzięki niemu każdy z klientów ma szansę na zobaczenie, jak biżuteria prezentuje się na dłoni.

Zdjęcie salonu stacjonarnego
Zdjęcie salonu stacjonarnego

Nagroda RetailShow 2022

Mimo niedawnego otwarcia, wrocławski salon został wyróżniony wyjątkową nagrodą. Jury konkursu Retail Show 2022 nagrodziło pierwszy salon SAVICKI za najlepszy koncept. Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na tak imponujący sukces był wspomniany już wcześniej, nowoczesny stół testingowy TryOn.

Jubiler Kraków

Pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Szukasz dobrego jubilera we Krakowie? Salon jubilerski online to świetny wybór – bez względu na lokalizację. Interesują Cię obrączki? Pierścionki zaręczynowe? Kraków, Łódź, Szczecin – my jesteśmy z Tobą w każdym możliwym miejscu. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytanie 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 24:00.

Nie musisz się więc obawiać, że zostaniesz z wyborem sam – zakupy online dają Cię niezwykłą wygodę i komfort. Zależy nam na tym, abyś zawsze otrzymał profesjonalną obsługę, wysokiej jakości produkty oraz pełne bezpieczeństwo podczas transakcji – bez wychodzenia z domu. Jubiler online to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje najlepszej biżuterii na każdą okazję.

Zdjęcie salonu stacjonarnego

Zamów i odbierz w salonie

Kategorie