Dodatkowe 10% rabatu - odbierz swój kod rabatowy Kup z kodem
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

SAVICKI Poznań | CH Posnania

Lokalizacja

ul. Pleszewska 1
61-136 Poznań

Godziny otwarcia

Pn-Sb
10:00-22:00

Nd. handlowa
10:00-22:00

Odbierz prezent do zakupu!

Planujesz wizytę w naszym salonie? Pozwól nam się lepiej przygotować. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas prezent do zakupu powyżej 1 000 zł.

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Zdjęcie salonu stacjonarnego
Mapa położenia salonu

Gdzie znajdziesz salon jubilerski Savicki w Poznaniu?

W Galerii Handlowej POSNANIA możecie przeglądać setki modeli pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych tworzonych przez naszych utalentowanych jubilerów.

Salon jubilerski SAVICKI znajdziecie na parterze . Najłatwiej do nas trafić wchodząc głównym wejściem i kierując się w lewą stronę tuż obok sklepu C&A.

TryOn by SAVICKI

Rozwiązanie stworzone w trosce o Twój komfort

Stół testingowy TryOn by SAVICKI powstał z myślą o ułatwieniu dokonywania zakupów w naszym salonie stacjonarnym. Umożliwia on swobodne przymierzanie pierścionków i obrączek bez żadnych ograniczeń. Dzięki niemu każdy z klientów ma szansę na zobaczenie, jak biżuteria prezentuje się na dłoni.

Zdjęcie salonu stacjonarnego
Zdjęcie salonu stacjonarnego

Nagroda RetailShow 2022

Mimo niedawnego otwarcia, wrocławski salon został wyróżniony wyjątkową nagrodą. Jury konkursu Retail Show 2022 nagrodziło pierwszy salon SAVICKI za najlepszy koncept. Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na tak imponujący sukces był wspomniany już wcześniej, nowoczesny stół testingowy TryOn.

Jubiler Poznań

Pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Interesuje Cię najlepszy salon jubilerski? Poznań, Kraków, czy nawet Szczecin – dla nas nie ma różnicy, z jakiego jesteś miasta. Nasz sklep internetowy daje Ci możliwość zakupu wyjątkowej biżuterii bez wychodzenia z domu. Ty zamawiasz – my dostarczamy zakupy pod wybrany przez Ciebie adres.

Magiczne pierścionki zaręczynowe, obrączki oraz biżuteria na każdą okazję – nasza oferta obejmuje produkty najwyższej jakości. Wsparcie oferowane przez call center z pewnością pomoże Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. W każdej chwili możesz więc poprosić o pomoc oraz dodatkowe informacje o produkcie, który chcesz kupić. Jeśli nie trafisz z rozmiarem - dostajesz również możliwość bezpłatnej wymiany lub zwrotu w ciągu 120 dni.

Zdjęcie salonu stacjonarnego

Zamów i odbierz w salonie

Kategorie