Odbierz aż 20% rabatu - pobierz limitowany kod Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

SAVICKI Warszawa | CH Westfield Arkadia

Lokalizacja

al. Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn-Sb
10:00-22:00

Nd. handlowa
10:00-21:00

Odbierz prezent do zakupu!

Planujesz wizytę w naszym salonie? Pozwól nam się lepiej przygotować. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas prezent do zakupu powyżej 1 000 zł.

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Zdjęcie salonu stacjonarnego
Mapa położenia salonu

Gdzie znajdziesz salon jubilerski Savicki w Warszawie?

W Galerii Westfield Arkadia już wkrótce będziecie mogli przeglądać setki modeli pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych tworzonych przez naszych utalentowanych jubilerów.

Salon jubilerski SAVICKI znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Westfield Arkadia. Traficie do niego wjeżdżając schodami od strony głównego wejścia a następnie kierując się prosto.

TryOn by SAVICKI

Rozwiązanie stworzone w trosce o Twój komfort

Stół testingowy TryOn by SAVICKI powstał z myślą o ułatwieniu dokonywania zakupów w naszym salonie stacjonarnym. Umożliwia on swobodne przymierzanie pierścionków i obrączek bez żadnych ograniczeń. Dzięki niemu każdy z klientów ma szansę na zobaczenie, jak biżuteria prezentuje się na dłoni.

Zdjęcie salonu stacjonarnego
Zdjęcie salonu stacjonarnego

Nagroda RetailShow 2022

Pierwszy salon według koncepcji SAVICKI został otwarty we Wrocławiu w 2022 roku i tego samego roku został wyróżniony wyjątkową nagrodą. Jury konkursu Retail Show 2022 nagrodziło salon SAVICKI za najlepszy koncept. Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na tak imponujący sukces był wspomniany już wcześniej, nowoczesny stół testingowy TryOn.

Jubiler Warszawa

Pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Szukasz salonu jubilerskiego w miejscowości Warszawa? Firma SAVICKI oferuje możliwość zakupu biżuterii na każdą okazję – przez Internet. Taka forma zakupów jest nie tylko bezpieczna i komfortowa, ale przede wszystkim daje wyjątkowe możliwości. Jeśli nie trafisz z modelem lub rozmiarem – oferujmy Ci darmową wymianę lub zwrot w ciągu 120 dni.

Nasi doradcy wesprą Cię na każdym etapie składania zamówienia. Możesz się z nimi kontaktować 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 24:00. Chętne odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą Ci w doborze idealnej biżuterii. Zakup obrączek, pierścionka zaręczynowego, czy jubilerskiego upominku stanie się niezwykle prosty i przyjemny, a cała transakcja przebiegnie bez konieczności wychodzenia z domu. Bez względu na to, w jakim jesteś mieście - Warszawa, Wrocław, Gdańsk - zakupu dokonujesz w dogodnej dla Ciebie chwili.

Zdjęcie salonu stacjonarnego
Kategorie