Powiększ swój rabat nawet do -30% z super okazjami Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

SAVICKI Zielona Góra | CH Focus Mall

Lokalizacja

Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra

Godziny otwarcia

Pn-Sb
09:00-21:00

Nd. handlowa
09:00-21:00


Do otwarcia zostało już tylko:

0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Odbierz prezent na otwarcie!

Planujesz wizytę w naszym salonie podczas wielkiego otwarcia? Mamy dla Ciebie specjalny prezent. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas przypomnienie przed otwarciem i specjalny prezent!

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj

TryOn by SAVICKI

Rozwiązanie stworzone w trosce o Twój komfort

Stół testingowy TryOn by SAVICKI powstał z myślą o ułatwieniu dokonywania zakupów w naszym salonie stacjonarnym. Umożliwia on swobodne przymierzanie pierścionków i obrączek bez żadnych ograniczeń. Dzięki niemu każdy z klientów ma szansę na zobaczenie, jak biżuteria prezentuje się na dłoni.

Nagroda RetailShow 2022

Mimo niedawnego otwarcia, wrocławski salon został wyróżniony wyjątkową nagrodą. Jury konkursu Retail Show 2022 nagrodziło pierwszy salon SAVICKI za najlepszy koncept. Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na tak imponujący sukces był wspomniany już wcześniej, nowoczesny stół testingowy TryOn.

Jubiler Zielona Góra

Pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Szukasz salonu jubilerskiego w Zielonej Górze? Firma SAVICKI oferuje możliwość zakupu biżuterii na każdą okazję – przez Internet. Taka forma zakupów jest nie tylko bezpieczna i komfortowa, ale przede wszystkim daje wyjątkowe możliwości. Jeśli nie trafisz z modelem lub rozmiarem – oferujmy Ci darmową wymianę lub zwrot w ciągu 120 dni.

Nasi doradcy wesprą Cię na każdym etapie składania zamówienia. Możesz się z nimi kontaktować 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 24:00. Chętne odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą Ci w doborze idealnej biżuterii. Zakup obrączek, pierścionka zaręczynowego, czy jubilerskiego upominku stanie się niezwykle prosty i przyjemny, a cała transakcja przebiegnie bez konieczności wychodzenia z domu. Bez względu na to, w jakim jesteś mieście - Warszawa, Wrocław, Gdańsk - zakupu dokonujesz w dogodnej dla Ciebie chwili.

Zamów i odbierz w salonie

Kategorie