Odbierz aż 19% rabatu  - Ilość kodów ograniczona Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Od czego zacząć planowanie wesela | Szybki przewodnik

2021-07-07 13:49:33

Planer ślubny

SZYBKI PRZEWODNIK DLA NARZECZONYCH

Symbolem nowego rozdziału w historii Waszej miłości jest pierścionek zaręczynowy, który codziennie swym blaskiem przypomina o ślubie.

Od czego jednak zacząć planowanie wesela, gdy w głowie mamy chaos, a euforia zaręczyn nie pozwala nam uporządkować myśli?

Aby pomóc Wam zorganizować ten najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, gdy powiecie sobie „Tak”, przygotowaliśmy szybki przewodnik dla narzeczonych.

A zatem czas na planowanie wesela w oparciu o sprawdzony pakiet wskazówek!

OD CZEGO ZACZĄĆ PLANOWANIE WESELA? OD LISTY!

Nawet najdłuższą podróż trzeba rozpocząć od pierwszego kroku, dlatego pierwszy etap planowania wesela jest tak ważny.

Od czego zacząć? Już podpowiadamy!

Od czego zacząć planowanie wesela

PLANOWANIE WESELA – OGÓLNY PLAN NA POCZĄTEK

Lista sprawdzonych pytań

Zanim przedstawicie plan swojego ślubu i wesela najbliższym oraz ustalicie termin i inne szczegóły, to warto przygotować listę Waszych wstępnych ustaleń.

Planowanie wesela zatem rozpocznijcie od odpowiedzi na następujące pytania:

Czy chcecie wziąć ślub cywilny, czy kościelny (konkordatowy)? To ważne pytanie, nie tylko ze względu na oprawę i wymiar duchowy uroczystości, lecz także z uwagi na wiele kwestii organizacyjnych.

Czy chcecie zorganizować kameralne wesele dla najbliższych, czy tradycyjne wesele, w którym Wasze szczęście będą świętować także dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi? Jeśli wybieracie tę drugą opcję, to możecie oszacować liczbę Gości, których chcielibyście zaprosić.

Kiedy chcecie zorganizować wesele i o jakiej porze roku myślicie? Zastanówcie się nie tylko nad oprawą, którą zapewni Wam Matka Natura, ale także weźcie pod uwagę swoje plany zawodowe i możliwości urlopowe.

Gdzie chcielibyście zorganizować wesele? Czy myślicie o swojej rodzinnej miejscowości, a może o mieście, w którym mieszkacie obecnie?

Jak chcecie podzielić koszty wesela?Pół na pół? A może w innych proporcjach? Czy chcecie pokryć je sami, czy prosić o wsparcie swoich rodziców? I oczywiście jaki budżet chcecie przeznaczyć na organizację Waszego wesela.

Koszty wesela

Sprawdź jak ustalić

Kalkulator weselny

Kalkulator weselny

SPOTKANIE RODZICÓW

SPOTKANIE RODZICÓW

Gdy już podzielicie się ze swoją rodziną nowiną, że pragniecie spędzić ze sobą całe życie, to warto poznać ze sobą rodziców, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście. Spotkanie można zaaranżować w domu lub na neutralnym gruncie, np. w restauracji. Przy wspólnym posiłku na pewno znajdziecie wiele tematów do rozmowy i nieco lepiej się poznacie.

RODZINNA NARADA I PIERWSZE USTALENIA

Oczywiście możecie decydować o wszystkich szczegółach sami, jednak trzeba pamiętać, że Rodzice na pewno chcą uczestniczyć w przygotowaniach.

Warto zatem zorganizować kolejne spotkanie, podczas którego opowiecie o swoich planach weselnych oraz spróbujecie wspólnie ustalić miejsce oraz datę Waszego ślubu i wesela.

Jeśli spotkacie się w dużym gronie, to łatwiej będzie wkomponować Wasze propozycje w kalendarz wszystkich Waszych bliskich i od razu uniknąć przekładania dat.

Dzięki temu zaoszczędzicie sporo cennego czasu oraz niezręcznych sytuacji, a jednocześnie pokażecie najbliższym, że ich obecność i komfort są dla Was bardzo ważne.

OPOWIEDZCIE O SWYCH PLANACH I USTALCIE TERMIN WESELA

OPOWIEDZCIE O SWYCH PLANACH I USTALCIE TERMIN WESELA

Tym samym:

• unikniecie: przekładania dat, zamieszania i niezręcznych sytuacji

• zyskacie komfort planowania i zrobicie ukłon w stronę Najbliższych

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie