• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

Żółty kamień szlachetny

2020-02-05 11:02:25

Trzeba przyznać, że żółty kamień szlachetny nie należy do najczęściej wybieranych. Jego oryginalna barwa wymaga też odpowiedniej oprawy, zarówno jeśli chodzi o samo tło w postaci materiału biżuterii, jak i stroju, do jakiego się ją dobierze. Jedno jest pewne – żółty kamień szlachetny z pewnością zrobi duże wrażenie i będzie wyglądał bardzo efektownie.


Żółty kamień szlachetny - pierścionek zaręczynowy SAVICKI

Pierścionek zaręczynowy z żółtym kamieniem szlachetnym

Żółty kamień szlachetny - pierścionek zaręczynowy SAVICKI

Pierścionek zaręczynowy z żółtym kamieniem szlachetnym

Żółty kamień szlachetny – czy może wyglądać elegancko?

Żółty kamień szlachetny, ze względu na swoją nietypową barwę, nie dla wszystkich jest elegancki. Warto jednak zauważyć, że zestawiony ze srebrem stworzy bardzo oryginalną biżuterię, która w piękny sposób rozświetli np. czarną kreację. Cytryn czy topaz zdecydowanie przykują uwagę. Ich świetlista, słoneczna barwa sprawi, że każdy zamarzy o dodatku takim, jak żółty kamień szlachetny. Będą się kojarzyć z promieniami słońca i miękkim piaskiem na rajskiej plaży. Co więcej, żółty kamień szlachetny może wpływać także na poprawę nastroju – wszak mało który kolor jest tak pozytywny, jak właśnie żółty. A czy żółty kamień szlachetny jest elegancki? Owszem, szczególnie, jeśli zdobi efektowną kolię czy długie kolczyki


Który żółty kamień szlachetny wybrać?

Poza cytrynem i topazem warto zwrócić uwagę także na klasyczne bursztyny, które nieraz przybierają żółty odcień. Tutaj, poza kolorem, wrażenie robi także sama forma – żółty kamień szlachetny w postaci bursztynu od razu wygląda nieco bardziej elegancko. Podobnie dużą bazą różnorodnych odcieni mieni się cytryn – od jasnych, po nieco ciemniejsze. To żółty kamień szlachetny, który daje wiele możliwości, można wybrać taki, którego barwa nam najbardziej odpowiada.

Każdy żółty kamień szlachetny będzie się dobrze komponował ze srebrem, jako najbardziej uniwersalną bazą. Z kolei ze złotem stworzy zestawienie, które w całości będzie się pięknie mienić w słońcu. Warto też pamiętać, by żółty kamień szlachetny zestawiać raczej z uniwersalnymi odcieniami odzieży – czernią, bielą lub szarością. 

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie