Dodatkowe 10% rabatu - odbierz swój kod rabatowy Kup z kodem
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

30 ROCZNICA ŚLUBU | Prezent na perłowe gody

2021-07-07 12:53:08

To już 30 rocznica ślubu, a dopiero wczoraj oświadczyłeś się swojej Ukochanej. Czas biegnie tak szybko, że na co dzień brakuje czasu, aby celebrować piękne chwile, wzruszenia i spełnione marzenia. W Wasze perłowe gody wskazówki zegara na chwilę się zatrzymają, a dzięki Twojemu prezentowi ta ulotna chwila na zawsze pozostanie w pamięci Twoje Żony!

Pragniesz podarować niezwykły prezent z okazji 30 rocznicy ślubu swojej mamie, siostrze lub bliskiej przyjaciółce?
A może chcesz pomóc tacie wybrać niespodziankę, która jednym blaskiem wyrazi więcej niż 1000 słów?

Propozycje prezentów na 30 rocznicę ślubu:

Oryginalny pomysł
na 30 rocznicę ślubu

Prezent na 30 rocznicę ślubu ukoronuje efekt zaskoczenia, którym kochający mąż obdarzy swoją drugą połowę na perłowe gody. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu, jak oczarować ukochaną kobietę, z którą pragniesz spędzić całe życie, to chętnie zaproponujemy:

3 romantyczne scenariusze!

OŚWIADCZYNY LUB PRZYSIĘGA MAŁŻEŃSKA PO RAZ DRUGI

A PREZENT? PIERŚCIONEK LUB NOWA OBRĄCZKA ŚLUBNA!

… a gdyby tak na 30 rocznicę ślubu podarować Żonie magię oświadczyn lub wzruszenie przysięgi małżeńskiej prze ołtarzem? W ten sposób wspomnienia ożyją z nową siłą, a jednocześnie kochający mąż ponownie wyzna swą miłość, nadając tej chwili wyjątkową oprawę. Aby ukoronować ten scenariusz idealnym prezentem proponujemy nową obrączkę ślubną oraz pierścionki z diamentem lub perłą, która symbolicznie nawiąże do symboliki godów!

Pierścionek lub obrączka
na 30 rocznicę ślubu

Wybierz pierścionek lub nową obrączkę ślubną, która opowiada historię spełnionej miłości

Sprawdź kolekcje SAVICKI z romantycznym przesłaniem!

Pierścionki zaręczynowe


Obrączki


Druga
podróż poślubna

A PREZENT? NASZYJNIK LUB BRANSOLETKA!

30 rocznica ślubu to idealny moment, aby zaprosić Żonę na drugą podróż poślubną. Można wybrać to samo miejsce, gdzie wybraliście się trzydzieści lat temu lub zdecydować się na nowe miejsce z mapy Waszych marzeń. Egzotyczna wyspa, romantyczny Paryż, a może po prostu podróż nad polskie morze lub w góry… Ważne, że tylko we dwoje i z dala od codziennych spraw. Aby ukoronować ten oryginalny pomysł równie wspaniałym prezentem na 30 rocznicę ślubu proponujemy elegancki naszyjnik lub stylową bransoletkę!


Wspaniały
weekend

ODNOWA DUSZY I CIAŁA

To idealny pomysł dla rodziców lub teściów na 30 rocznicę ślubu. Oczywiście mąż także może zaprosić swoją drugą połowę na weekend SPA w eleganckim hotelu. Taki wypoczynek to błogostan dla duszy i ciała oraz doskonała okazja, aby kontemplować swoją obecność. Aby ukoronować ten scenariusz równie wyjątkowym prezentem proponujemy ekskluzywne kolczyki z diamentem, perłą lub szafirem.


Prezent na
30 rocznicę ślubu

Co kupić Żonie, mamie, teściowej lub siostrze na 30 rocznicę ślubu?

30 rocznica ślubu to przede wszystkim wielkie święto męża i żony, ale nie tylko… Perłowe gody to idealna okazja, aby podarować jubilatom rodzinny prezent, aby podziękować za dar życia, wszystkie lata spędzone razem oraz wspólną przyszłość. Żaden inny prezent na 30 rocznicę ślubu nie wyraża tyle, co biżuteria, ponieważ nadaje godom szlachetną oprawę i symbolizuje wielką wartość małżeństwa. Co więcej, każda kobieta – w każdym wieku uwielbia Jej blask!


Biżuteria na
30 rocznicę ślubu

KOMPLET BIŻUTERII MARKI SAVICKI

Komplet ekskluzywnej biżuterię na 30 rocznicę ślubu to pomysł, który na każdej kobiecie zrobi niezwykłe wrażenie! W naszym sklepie internetowym odkryjesz setki pomysłów – z perłami, diamentami, szafirami, rubinami, szmaragdami oraz zawieszkami z unikalnym przesłaniem. Wybierz zestaw biżuterii i olśnij kobietę swego życia!


Symbolika
kamieni szlachetnych

Podaruj Ukochanej symboliczny blask!

30 rocznica ślubu
Nazwa i symbolika

Dlaczego 30 rocznica to perłowe gody?

Według antycznej legendy, Afrodyta – czyli grecka bogini miłości i piękna - zrodziła się z morskiej piany, zamieniając krople wody w najpiękniejsze na świecie perły. To ten romantyczny mit sprawił, że stały się one symbolem czystych uczuć i pomyślności. Nic więc dziwnego, że gdy w 1922 roku powstał katalog nazw rocznic ślubu, to właśnie trzydziesta została określona mianem perłowej.

Aby oddać hołd miłości w 30 rocznicę ślubu i podarować Ukochanej najpiękniejszy prezent, to oczywiście biżuteria z perłami będzie idealnym podarunkiem. Warto jednak pamiętać, że wiele innych kamieni szlachetnych także opowiada niezwykłe historie…

GRATULACJE I NAJLEPSZE ŻYCZENIA OD ZESPOŁU SAVICKI!

Cały zespół składa szacownym jubilatom serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu! Niech perłowe gody otworzą kolejny rozdział w księdze małżeństwa zapisany szczęściem i spełnieniem marzeń.

Powinno Ci się spodobać:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie