Planujesz zaręczyny? Zobacz 20 niezapomnianych pomysłów! Bez nazwy-3 zobacz   

Bezpieczeństwo podczas zakupów
Szybka i darmowa dostawa
Darmowy zwrot lub wymiana w 120 dni
Gwarancja i certyfikat jakości
Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu od 8:00 do 24:00

Obietnica Savicki

SAVICKI z ogromną radością wspiera dobroczynność i akcje charytatywne. Co rocznie przeznaczamy ponad 5% swojego dochodu na cel dobroczynny i cały czas szukamy sposobności, aby zwiększać swój udział w czynieniu świata lepszym. Z tego powodu powstał Kluczyk Do Szczęścia. Piękna zawieszka wykonana w naszej pracowni bardzo szybko znalazła się w centrum zainteresowania. Ta zdumiewająca akcja charytatywna zrodzona ze współpracy z aktorką Magdaleną Różczką – najwspanialszą ambasadorką tego szczytnego przedsięwzięcia – ogarnęła całą Polskę i pozwoliła nam w krótkim czasie przekazać na ręce Fundacji Rodzin Adopcyjnych kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dodatkowo w 2016 roku SAVICKI ufundował na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wielki Klucz do Szczęścia wykonany przez swoich najbardziej doświadczonych jubilerów. Ten istny kolos wykonany z czystego srebra o wadze 1040gr, został zlicytowany podczas finału WOŚP za kwotę ponad 30.000 zł. Szczęśliwy zwycięzca otrzymał go z rąk samej Magdaleny Różczki.


WIELOLETNIA TRADYCJA

Firma jubilerska SAVICKI została założona w 1976 roku. Już ponad 40 lat towarzyszymy naszym Klientom w najważniejszych chwilach ich życia. Jest to dla nas nieprzerwany proces zdobywania doświadczeń i ciągłych zmian na lepsze. Ich aktualnym owocem jest stworzenie jubilerskiego sklepu internetowego z jedną z najbogatszych ofert biżuterii w Polsce, w którym mamy teraz przyjemność Państwa powitać.


CERTYFIKAT JAKOŚCI

Wszystkie produkty SAVICKI posiadają oryginalny Certyfikat jakości, wystawiany bezpośrednio przez naszą firmę. W certyfikacie znajduje się oznaczenie wagi i próby oraz opis wyrobu. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz świadectwo najwyższej jakości naszej biżuterii.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 1,00 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 1,00 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.


ZAKUPY NA RATY

Dzięki szybkim płatnościom on-line obsługiwanym w naszym sklepie przez firmę PayU, wprowadziliśmy możliwość korzystnych i komfortowych zakupów na raty. Korzystając z dogodnego planu finansowego, nie muszą Państwo teraz jednorazowo wydawać większej kwoty na zakup swojej wymarzonej biżuterii przy ograniczonym budżecie. Sprzedażą ratalną objęte są zarówno wszystkie wyroby detaliczne, jak i diamenty oraz złoto inwestycyjne. Poznaj szczegóły zakupów ratalnych w naszym sklepie na Zakupy na raty >>


EKSKLUZYWNE OPAKOWANIE

Piękno wymaga wyjątkowego traktowania, dlatego każdy zamówiony u nas produkt jest pakowany całkowicie bezpłatnie w eleganckie opakowanie sklepu SAVICKI.


GWARANCJA WIECZYSTA

Piękno jest wieczne, dlatego zasługuje na wieczystą gwarancję. Marka SAVICKI daje nie tylko satysfakcję, ale również pewność najlepszego i bezpiecznego zakupu. Wszystkie nasze wyroby ze złota, srebra, platyny oraz tytanu są objęte Gwarancją wieczystą na diamenty. Obejmuje wady diamentów w postaci rozdrobnienia, ułamania oraz utrącenia, tylko w przypadku oryginalnego położenia diamentu.


120 DNI NA ZWROT PRODUKTU

Doskonale wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dlatego dajemy Państwu aż 120 dni na spokojne zapoznanie się z zakupionym u nas towarem. To czas wolny od ryzyka nietrafnego zakupu. 120 dni to zarazem jeden z najdłuższych terminów na zwrot produktu wśród polskich sklepów jubilerskich. W tym czasie można na przykład zadecydować o innym rozmiarze pierścionka, gdyby nie został odpowiednio dobrany lub o wyborze innego kamienia szlachetnego. Więcej na temat zwrotów na Zwroty i reklamacje >>


BEZPŁATNA DOSTAWA

Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Jednym z kroków, jakie poczyniliśmy w tym kierunku, jest wprowadzenie bezpłatnej dostawy kurierem na terenie całej Polski. Obecnie za dostawę produktów z naszego sklepu odpowiada UPS Polska. Zobacz więcej informacji na temat dostawy na Wysyłka i płatności >>