Odbierz aż 20% rabatu - pobierz limitowany kod Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer
Projekt pierścionka

Świat Savicki

Poznaj świat marki która od ponad 40 lat tworzy biżuterię stanowiącą część najpiękniejszych chwil waszego życia, stają się ponadczasowym symbolem miłości i piękna. Od 1976 roku mamy zaszczyt tworzyć pamiątki znaczących życiowych wydarzeń – zaręczyn, ślubu, chrzcin czy Komunii Świętej. Kunszt wykonania naszej biżuterii stworzony został z pasją i myślą o zostaniu sztandarem niezapomnianych chwil. Marka SAVICKI oprócz piękna szanuje również bezpieczeństwo i komfort zakupów.

Poznaj czym jest SAVICKI Care+®

Zdjęcie certyfikatu jakości Savicki

Jakość przekraczająca oczekiwania

Savicki diamonds

Firma Savicki na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i komfort swoich klientów. Dbamy o to, aby otrzymywana biżuteria wykonywana była wyłącznie z materiałów pochodzących z legalnych źródeł.

Dlatego również i my przyłączamy się do akcji propagującej wykorzystywanie diamentów posiadających gwarancję conflict-free.

Logotyp certyfikatu diamentu

Poznaj Savicki Diamonds

Zdjęcie diamentów
Zdjęcie certyfikatu jakości Savicki

Starannie przygotowane i zapakowane

Certyfikat jakości SAVICKI

Do każdego zamówienia wystawiany bezpośrednio przez firmę SAVICKI jest certyfikat jakości. Wszystkie parametry określające nasz produkt opisywane są na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów jubilerskich.

W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczonymi parametrami produktu, a jakość każdego produktu poświadczoną jest hologramem oraz podpisem eksperta SAVICKI potwierdzającym autentyczność certyfikatu.

Dowiedz się więcej

Od 46 lat tworzymy biżuterię z pasją

Własna pracownia od 1976r.

Posiadamy własną pracownię w Polsce już od 1976 roku. Ponad 40 lat doświadczenia naszych Jubilerów pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowej oferty i oryginalnych zamówień na miarę potrzeb naszych Klientów

Od lat tworzymy biżuterię z pasją

Zachować emocje najpiękniejszych chwil, zatrzymać czas i schwytać to, co ulotne Salon jubilerski SAVICKI oferuje biżuterię najwyższej jakości, idealną na każdą okazję.

Od idei do realizacji

Kolekcje Savicki

Każda z kolekcji pierścionków SAVICKI stworzona jest po to, aby opowiadać inną, wzruszającą historię wielkiej miłości. Ten wyjątkowy symbol zaręczyn ma za zadanie zachwycać i poruszać, zostając przez całe życie łącznikiem między dwójką zakochanych osób. Znajdź wymarzony model pierścionka zaręczynowego wśród naszych kolekcji - od minimalizmu, przez romantyzm, aż po nowoczesność - wybierz styl, który pokochasz!

Dowiedz się więcej

Zdjęcie pierścionka
Zdjęcie zawieszki

Klucz do szczęścia, leży w Twoim sercu

Wspieraj z nami Fundację Rodzin Adopcyjnych

Miłość, rodzinne ciepło i poczucie bezpieczeństwa, to uczucia, o które żadne dziecko nie powinno mieć obaw. Życie jednak nie zawsze nam je gwarantuje. Porzucone lub osierocone dzieci najczęściej trafiają do domów dziecka. Działalność IOP służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. To dzięki Fundacji i jej pracowników dzieci znajdują nowy dom.

SAVICKI postanowił wesprzeć działania fundacji przekazując 100% dochodu z Kluczyk do Szczęścia na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Dowiedz się więcej

Zdjęcie pary
Zdjęcie pary

Wasze uczucia naszą inspiracją

Share Your Love

Hasło Share Your Love (tłum. dziel się miłością) powstało, aby celebrować to, co najważniejsze - miłość. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tą wartością zarówno tworząc biżuterię pełną symboliki, jak i udzielając się w akcjach charytatywnych. Rozprzestrzenianie miłości jest naszą największą dumą. Posiadamy zaszczyt uczestniczenia w miłosnych historiach tysięcy naszych klientów. Dołącz do grona #ShareYourLove i celebruj miłość każdego dnia!

Poznaj wartości naszej marki

Piękno, choć jest naszą domeną, to nie jedyne na czym nam zależy. Marka SAVICKI to przede wszystkim siła miłości i troski o komfort i bezpieczeństwo.

Zdjęcie pierścionka

Odpowiedzialność

Działamy z wieloma organizacjami wspierając je w realizacji ich celów statutowych.

Zdjęcie dłoni

Przeżycia

Zakup biżuterii to coś więcej niż czynność, to emocje na całe życie. Wiemy jak o nie zadbać.

Zdjęcie dłoni

Opieka

Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez cały proces zakupowy ale również poza nim.

Poznaj nasze wartości
Kategorie