• Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

2 ROCZNICA ŚLUBU | Prezent na 2 rocznicę

2021-07-07 10:51:35

2 rocznica ślubu jest najważniejsza – tak, jak każda następna. Nadaj tym słowom szlachetną oprawę i podaruj swojej żonie znacznie więcej niż prezent. Spraw, aby druga rocznica ślubu nie stała się jedynie ważną datą w kalendarzu. Zapisz kolejny rozdział w księdze Waszego wspólnego życia i pokaż swojej Ukochanej, że bawełniana rocznica ślubu to wielkie święto Waszej spełnionej miłości.

Co powiesz na scenariusz
z błyszczącym efektem zaskoczenia?

Czy masz już pomysł na 2 rocznicę ślubu i prezent dla Żony?

A gdyby tak wziąć dzień wolny, złożyć Ukochanej życzenia, podarować Jej kwiaty i zabrać na romantyczną kolację? Twoja Żona z pewnością doceni ten klasyczny scenariusz. Być może jednak poczuje delikatny niedosyt. Możesz go wykorzystać jako preludium, aby dopiero pod koniec dnia wraz z prezentem na 2 rocznicę ślubu podarować swojej drugiej połowie efekt zaskoczenia, łzy wzruszenia i kolejne piękne wspomnienie.

Propozycje prezentów na 2 rocznicę ślubu:

ZACHWYĆ PODWÓJNIE NA 2 ROCZNICĘ ŚLUBU

ZACHWYĆ PODWÓJNIE NA 2 ROCZNICĘ ŚLUBU

Celebruj kolejne święto Waszej miłości. Pokaż swojej Ukochanej, że każda rocznica ślubu jest dla Ciebie najważniejsza. Olśnij ją swoim pomysłem i prezentem przewiązanym czerwoną wstążeczką spełnionych marzeń.

Pora wybrać prezent
na drugą rocznicę ślubu

Prezent na 2 rocznicę ślubu

OLŚNIJ ŻONĘ BLASKIEM BIŻUTERII

Twój prezent na 2 rocznicę ślubu może wzbudzić Jej radość, że pamiętałeś o dniu, w którym powiedzieliście sobie „Tak”. Może także wywołać euforię i eksplozję uczuć oraz wyjątkowych emocji, jak podczas oświadczyn. Wybór należy do Ciebie. Jeśli zdecydujesz, że z okazji 2 rocznicy chcesz podarować swojej Żonie więcej niż prezent, to…

ODKRYJ KATALOG INSPIRACJI MARKI SAVICKI

Wybierz zachwycający prezent na 2 rocznicę ślubu

Pmysły na rocznicę ślubu

PODPOWIEMY CI NAJLPESZY WYBÓR

Wiemy, że wybór biżuterii na rocznicę ślubu nie jest łatwy, ponieważ chcesz podarować Ukochanej wyznanie miłości w wyjątkowej oprawie.

Nasza konsultanka zmieni Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi, wsłucha się w Twoje preferencje i, jak najlepsza przyjaciółka Twoje żony, podpowie Ci najlepszy wybór!

Chcę porozmawiać

Biżuteria na
2 rocznicę ślubu

NIE OWIJAJ W BAWEŁNĘ

Nie musimy Cię przekonywać, że Biżuteria na 2 rocznicę ślubu, to idealny sposób, aby pokazać swojej drugiej połowie, że materiał, który symbolizuje to święto jest równie trwały jak kamienie szlachetne. Wybierając biżuterię w prezencie na 2 rocznicę ślubu dla Żony zastanów się, jak bez słów wyrazić to, co chcesz Jej wyznać. Pomogą Ci w tym fioletowe ametysty, niebieskie, różowe i żółte szafiry, zielone szmaragdy, czerwone rubiny i oczywiście diamenty.

Sprawdź znaczenie i symbolikę kamieni szlachetnych

Co kupić żonie na
2 rocznicę ślubu

NIECH POCZUJE SIĘ JAK TWOJA GWIAZDA

Ciepły bawełniany koc lub zmysłowa koszulka wykonana z tego przyjemnego w dotyku materiału może być oczywiście miłym dodatkiem. Niech jednak prezent na 2 rocznicę ślubu sprawi, że Twoja Żona poczuje się naprawdę wyjątkowo. Aby zyskać gwarancję Jej zachwytu wybierz biżuterię marki SAVICKI.

Pomysły na prezent na drugą rocznicę ślubu dla żony

Jeżeli wahasz się, czy wybrać kolię, naszyjnik, bransoletkę, czy kolczyki możesz zdecydować się na unikalny zestaw.

Komplety biżuterii

Jaką biżuterię wybrać
dla żony?

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE

Na 2 rocznicę ślubu warto wybrać biżuterię, która połączy wyrafinowane wzornictwo, perfekcyjne wykonanie, złoto wysokiej jakości oraz kamienie szlachetne z certyfikatem w oryginalny prezent z gwarancją efektu WOW.

I dokładnie taki kupisz w naszym sklepie jubilerskim online. Jesteśmy tego pewni, ponieważ marka SAVICKI jest synonimem doskonałości. Każdy model biżuterii wykonujemy z wielką starannością i pasją, ponieważ wiemy, że właśnie ten wzór możesz podarować swojej żonie.

Poznaj naszą misję i sprawdź, jak tworzymy biżuterię inspirowaną miłością

Poznaj markę SAVICKI

2 rocznica ślubu
Nazwa i symbolika

Skąd wzięła się nazwa 2 rocznicy ślubu i dlaczego określa się ją jako bawełnianą?

Nazewnictwo rocznic to stosunkowo młoda tradycja zapoczątkowana w 1922 roku przez Emily Post – ekspertkę w dziedzinie etykiety i dobrych manier. To właśnie ta słynna Amerykanka nadała kolejnym rocznicom symboliczne nazwy, które nawiązują do materiałów oraz ich trwałości.

W katalogu, który błyskawicznie zyskał wielką popularność na całym świecie, 2 rocznica ślubu została określona jako „bawełniana”. Materiał ten symbolizuje uczucie, które staje się trwalsze niż papier. Bawełna jednak wymaga pielęgnacji, aby zachowała swoje zalety. To w znacznej mierze od Ciebie zależy, co powstanie z tego materiału, i czy z czasem bawełna będzie się zmieniać w coraz trwalszy i coraz szlachetniejszy materiał.

Każdy kolejny rok wspólnego życia to dla szczęśliwego małżeństwa powód do dumy i świętowania. Pokaż swojej żonie, że każda rocznica ślubu jest dla Ciebie najważniejsza i podaruj jej wraz z prezentem wyjątkowe wspomnienia.

Korzystając z okazji cały zespół SAVICKI składa Tobie i Twojej żonie najlepsze życzenia z okazji 2 rocznicy ślubu. Obu ten dzień i każdy następny był niezwykłym świętem Waszej miłości!

Powinno Ci się spodobać:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie