Zyskaj dodatkowy jesienny rabat 🍂 Odbierz kod
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer

3 ROCZNICA ŚLUBU | Prezent na 3 rocznicę

2021-07-07 11:01:34

Motylki w brzuchu nieco wolniej machają skrzydełkami, a w labiryncie codzienności macie coraz mniej czasu na romantyczne randki. Dobrze, że zbliża się 3 rocznica ślubu. Zarezerwuj ten dzień dla swojej Żony i zmień go w prawdziwe święto Waszej miłości. Zacznij od śniadania do łóżka, a zakończ kolacją z prezentem, który zawróci Jej w głowie.

Możesz oczywiście wymyślić inny scenariusz, który ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Każdy pomysł warto jednak dopełnić niespodzianką, która olśni Twoją Ukochaną!

Zawróć jej w głowie
drugi raz!

Gdy ślub i wesele zaczynają nieco zacierać się w pamięci, a wskazówki na zegarze codzienności obracają się coraz szybciej, powiedz... stop!

3 rocznica ślubu to idealny moment, aby znów oczarować żonę. Wykorzystaj tę okazję i olśnij ukochaną blaskiem prezentu, który zawróci jej w głowie od pierwszego wejrzenia.

Propozycje prezentów na 3 rocznicę ślubu:

Jaki prezent wybrać?
Pomysł na 3 rocznicę ślubu

OŚWIADCZYNY, ŚLUB I ROCZNICA: DO 3 RAZY SZTUKA

Pamiętasz jak wybierałeś pierścionek zaręczynowy i dobierałeś ślubne obrączki?
3 rocznica ślubu to doskonała okazja, aby udowodnić Żonie, że Twoje uczucia są tak samo gorące jak wtedy, gdy chciałeś zdobyć Jej serce na zawsze.

Pomysł na prezent na 3 rocznicę ślubu jest oczywisty. Trzeba sprawić Jej niespodziankę, aby po rozwiązaniu wstążeczki i otwarciu pudełka wzbudziła w Niej euforię, wzruszenie i emocje, których nie zapomni przez długie lata.

Taki efekt może zapewnić zaproszenie w romantyczną podróż lub biżuteria. Te dwie niespodzianki oczywiście świetnie czują się w swoim towarzystwie, ale oczywiście wszystko zależy od Ciebie.

Pora wybrać prezent
na drugą rocznicę ślubu

Prezent na 3 rocznicę ślubu

3 POWODY, ABY WYBRAĆ BIŻUTERIĘ SAVICKI

Biżuteria to idealny prezent na 3 rocznicę ślubu dla Twojej Żony, pod warunkiem, że podarujesz Jej najwyższą jakość oprawioną w eleganckie wzornictwo. Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziesz setki zachwycających wzorów. Każdy z nich to jubilerskie dzieło sztuki, które wyraża więcej niż 1000 słów.

ODKRYJ KATALOG INSPIRACJI MARKI SAVICKI

Wybierz zachwycający prezent na 3 rocznicę ślubu

Pmysły na rocznicę ślubu

NIE WIESZ, JAKĄ BIŻUTERIĘ WYBRAĆ?

SKORZYSTAJ Z PORADY I PODARUJ ŻONIE ZACHWYT W CZYSTEJ POSTACI

Wybór biżuterii nie jest aż tak trudny jak rozterki przed oświadczynami. Teraz jesteś już pewien, że z ukochaną kobietą chcesz spędzić całe swoje życie.

Aby zdecydować się na kolię, naszyjnik, bransoletkę lub kolczyki możesz skorzystać z porady konsultantki, która jak najlepsza przyjaciółka Twoje żony pomoże Ci wybrać ten idealny wzór!

Chcę porozmawiać

Biżuteria na
3 rocznicę ślubu

JAKI KAMIEŃ SZLACHETNY ODZWIERCIEDLI TWOJE UCZUCIA?

Rubinowy ogień zachwyca płomienną barwą. To żywiołowy temperament, symbol wiecznej namiętności i gorącego uczucia. Zielona głębia szmaragdu to tajemniczy blask, który daje wewnętrzną siłę oraz koi duszę rozkosznym błogostanem. Fioletowy ametyst oznacza duchową czystość i władzę, która pomaga nam zmagać się zwycięsko z przeciwnościami losu. Szafir to nieśmiertelność, wieczna miłość i skarbnica wiedzy. To jednocześnie symbol sprawiedliwości oraz prawdy, która czyni związek mocnym i partnerskim.

I oczywiście władca kamieni szlachetnych, czyli diament, którego blask zaklęty w świetlnych refleksach pobudza zmysły od wieków. Diament to także symbol czystej i wiecznej miłości oraz przedmiot pożądania każdej kobiety.

W naszym sklepie jubilerskim online wybierzesz biżuterię na 3 rocznicę ślubu, łącząc prezent z przesłaniem kamieni szlachetnych najwyższej jakości.

Sprawdź znaczenie i symbolikę kamieni szlachetnych

Co kupić żonie na
3 rocznicę ślubu

PREZENT NA 3 ROCZNICĘ ŚLUBU DLA ŻONY

Poznałeś już znaczenie kamieni szlachetnych. Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, to koniecznie obejrzyj komplety biżuterii.

Każdy z naszych zestawów to mała kolekcja jubilerska, która urzeknie Twoją Żonę podwójnie!

Komplety biżuterii

3 rocznica ślubu
Nazwa, symbolika i znaczenie

Skąd wzięła się nazwa 3 rocznicy ślubu? Co oznacza? Jakie ma znaczenie?

Te trzy pytania znajdują odpowiedź w 1922 roku. To właśnie wtedy amerykańska specjalistka w dziedzinie etykiety Emily Post, opublikowała katalog nazw rocznic ślubnych, które nawiązywały do trwałości materiału, metali i kamieni szlachetnych.

W tym słynnym wykazie 3 rocznica ślubu została określona jako skórzana. Wg autorki skórzana rocznica ślubu lub skórzane gody oznaczają, że małżeństwo przetrwało trudną próbę czasu oraz jest już mocne i trwałe.

Biżuteria SAVICKI w prezencie na trzecią rocznicą ślubu odzwierciedla te słowa blaskiem złota i kamieni szlachetnych!

Cały zespół firmy SAVICKI życzy Tobie i Twojej żony wspaniałej 3 rocznicy ślubu oraz kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!

Powinno Ci się spodobać:

Pobierz Ebooka i otrzymaj prezent niespodziankę

(więcej)
Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Savicki 1976 sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gorzowska 2A, 65-127 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj
Kategorie