Lato pełne wyznań | odbierz -20% specjalnego rabatu Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Czarny diament

Oglądasz 46 z 195 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Szybkie filtry

Czarny diament w pierścionkach i biżuterii

Kamień szlachetny czarny diament

Niepokojąco piękny. Wyjątkowy jak Ty

Czarny diament to unikalny dar Matki Natury, która w zachwycający sposób udowodniła, że idealna perfekcja istnieje. Nasi mistrzowie sztuki jubilerskiej wydobyli z niej esencję matowego blasku, który dojrzewał przez miliony lat.

Czarny diament w pierścionkach i biżuterii prezentuje się elegancko, oryginalnie i wyjątkowo – tak jak kobieta, która będzie go nosić. Odkryj tajemnice czarnego diamentu

Czy wiesz, że…

… czarnym diamentom przypisuje się kosmiczne pochodzenie?

Zespół naukowców z Florida International University i Case Western Reserve University odkryli, że czarne diamenty powstały poza Układem Słonecznym w międzygwiezdnym środowisku bogatym w wodór?

Czarny diament - KOSMICZNY KLEJNOT O MATOWYM BLASKU

Wg wielu uczonych, czarne diamenty powstały wskutek serii eksplozji supernova. Ich skład chemiczny wykazuje podobieństwo do pyłu kosmicznego, a na naszą planetę miały trafić wraz z meteorytami!

Czarny diament
w pierścionkach

Czarny diament w pierścionkach zachwyca, inspiruje i zdumiewa od pierwszego wejrzenia, a matowy blask tego królewskiego kamienia to magnetyczne piękno w czystej postaci. Zobacz, co wyraża czarny diament i odkryj jego tajemnice.

Czarny diament
w pierścionkach zaręczynowych

Czarny diament w pierścionkach zaręczynowych to eksplozja oryginalnego stylu, który łączy się z subtelną maestrią wyrafinowanej sztuki jubilerskiej.

Pierścionki zaręczynowe z czarnym diamentem to zachwycająca alternatywa dla klejnotów o krystalicznym blasku. Czarny diament emanuje tajemniczym blaskiem, który przyciąga wzrok, odzwierciedla siłę charakteru oraz pomaga wyrazić kobietom swą niepowtarzalną osobowość.

Poznaj kolekcje SAVICKI inspirowane miłością i marzeniami kobiet. Wśród nich znajdziesz bajkowe pierścionki zaręczynowe z czarnym diamentem z kolekcji Fairytale…


Czarny diament
w bransoletkach

Czarny diament w bransoletkach to klejnot, który natychmiast przyciąga spojrzenia na spotkaniach biznesowych, podczas specjalnej okazji, czy na randce. Minimalistyczny kształt wzbogacony potęgą czarnego designu to idealne połączenie ponadczasowej klasyki z oryginalnym akcentem, który wszędzie i za każdym razem robi spektakularne wrażenie.


Czarny diament
w naszyjnikach

Głębia czarnego diamentu w naszyjnikach skontrastowanego z żółtym, białym lub różowym złotem to wyrafinowane połączenie.

Jeśli szukasz ekskluzywnej biżuterii, to naszyjnik z czarnym diamentem stylowo wkomponuje się w Twoje pragnienia. Możesz zakładać go na co dzień lub na wyjątkowe okazje – zawsze z efektem zachwytu oraz magnetycznej siły niepokojącego piękna.


Czarny diament
w kolczykach

Czarne diamenty w kolczykach marki SAVICKI przyciągają wzrok głębią czerni, maestrią wykonania oraz magnetyczną siłą ekspresji. W naszej kolekcji odkryjesz kolczyki, w których czarny diament dominuje lub harmonijnie równoważy blask złota.

Kategorie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Codziennie od 8:00 do 24:00

Przejdź do kontaktu