Odbierz aż 25% rabatu już teraz Odbierz kod
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund
  • Bezpłatna wysyłka
  • 120 dni na darmowy zwrot
  • Bezpłatna korekta rozmiaru
  • SAVICKI Care+®
  • Darmowy grawer
Filtry Zamknij
Sortowanie Zamknij

Kwarc

Oglądasz 46 z 1 produktów.

Filtruj
Sortuj
Filtry

Rozwiń filtry Zwiń filtry

Kwarc - olśniewający atrakcyjnością

ZMYSŁOWA MIŁOŚĆ, KTÓRA NIE PRZEMIJA

Są kamienie, które nie od razu kojarzą się z biżuterią… Tak jest właśnie z kwarcem, który olśniewa swoim potencjałem jubilerskim. Urzeka niebanalnym kolorem i strukturą, a jego przesłanie wyraża więcej niż czerwone róże i namiętne szepty.

Odkryj kwarc w biżuterii i poznaj jego zmysłowe tajemnice!

Kwarc
w biżuterii

NIEPOKOJĄCO PIĘKNY. ORYGINALNY W SWYM BLASKU

Kwarc w biżuterii: pierścionkach, naszyjnikach, bransoletkach i kolczykach symbolizuje namiętną miłość, której nie pokona nawet upływający czas. Kwarcowi przypisuje się także siłę pozytywnego myślenia oraz… płodności. Tym samym biżuteria z kwarcem to nie tylko zachwycająca ozdoba, ale także przesłanie jednego z najbardziej romantycznych kamieni na świecie.

Kwarc występuje w różnych kolorach i nietypowych odcieniach, dlatego biżuteria z tym kamieniem to oryginalny wybór dla Osób poszukujących wyjątkowych klejnotów.

Czy wiesz, że…

… w Polsce można odnaleźć kwarc w kolorze niebieskim?

Polski kwarc prezentuje się w biżuterii wyjątkowo pięknie oraz charakteryzuje się wysoką jakością.

Odkryj więcej tajemnic kwarcu w biżuterii marki SAVICKI.

Zapraszamy Cię w ekskluzywną podróż do zmysłowego świata kamieni szlachetnych

Kwarc

Kwarc
w pierścionkach

Dzięki swojej symbolice i urodzie, kwarc w pierścionkach to także wymarzony prezent na rocznicę ślubu, gdy bez słów chcemy wyznać Ukochanej, że darzymy ją wieczną miłością. Długowieczność kamienia oraz jego spokojny blask emanuje potęgą wieczności w zachwycającej odsłonie.

Ale to tylko jedno z wielu oblicz kwarcu, który, jak miłość, występuje w wielu postaciach…

Kwarc w pierścionkach to wyjątkowy pomysł na prezent na rocznicę ślubu, ponieważ symbolizuje miłość, która nigdy nie przemija!

Kwarc
w pierścionkach zaręczynowych

Kwarc w pierścionkach zaręczynowych wyraża więcej niż wielu jego konkurentów na półkach wielu sklepów jubilerskich. Od różu, aż po ciemne barwy kontrastujące z białym złotem – kwarc zachwyca swym niepokojącym blaskiem, który odzwierciedla wyjątkowy charakter kobiety. Co więcej, wyraża namiętne przesłanie pełne zmysłowej miłości. W towarzystwie innych kamieni szlachetnych robi wprost spektakularne wrażenie – zwłaszcza w kompozycjach naszych mistrzów sztuki jubilerskiej!

Czego chcieć więcej, aby oczarować kobietę swego życia?

Jeśli chcesz wybrać wyjątkowy pierścionek zaręczynowy,
to oczko z kwarcu będzie idealnym wyborem.

Odkryj pierścionki z kwarcem w kolekcjach SAVICKI inspirowanych marzeniami kobiet!

KWARC W PIERŚCIONKACH NA ROCZNICĘ ŚLUBU

Na początku XX wieku opracowano katalog nazw rocznic ślubu, w którym 35 lat wspólnego małżeństwa symbolizuje właśnie kwarc.

Kwarc w pierścionku na 35 rocznicę ślubu to wymarzony prezent, aby podarować tę alegorię w najpiękniejszej z możliwych postaci!

KOLOR KWARCU

W biżuterii wykorzystuje się przede wszystkim różowy kwarc, który po oszlifowaniu zachwyca swoimi odcieniami: od intensywnego i energetycznego, po subtelny i delikatny.

Występuje jednak wiele odmian kwarcu – od białego, po czarny. Jego właściwości sprawiają, że można wydobyć z niego urzekające barwy, a co więcej, kamień chętnie poddaje się barwieniu.

SYMBOLIKA KWARCU

Kwarc symbolizuje miłość i potęgę uczucia, które nie przemija. Przypisuje się mu także właściwości prozdrowotne. Wiele osób uważa, że kwarc wspiera układ immunologiczny i łagodzi wewnętrzny niepokój, a także, że … sprzyja płodności.

CECHY I WŁAŚCIWOŚCI KWARCU

Kwarc to minerał z rodziny krzemianów i składający się głównie z dwutlenku krzemu

Czysty i bezbarwny kwarc nazywany jest kryształem górskim.

Wyróżniamy kwarc dymny, różowy i mleczny.

Jest dość twardy: 7/10 w skali Mohsa i, co ciekawe, nie można zarysować go ostrymi przedmiotami!

Można odnaleźć go w Szwajcarskich Alpach, górach Kolorado, w Hiszpanii, Australii, a także Japonii.

Kwarc
w naszyjniku

Kwarc w naszyjniku zdumiewa i inspiruje za każdym razem, gdy się na niego spojrzy. Jego tajemniczy blask dopełniony magią szafirów, topazów i diamentów koncentruje uwagę i subtelnie rozświetla dekolt.

Kwarc
w kolczykach

Kwarc w kolczykach pozwala tworzyć jubilerom wyszukane wzory na specjalne okazje oraz kolczyki casualowe doskonałe na co dzień lub spotkania biznesowe. Uniwersalność kamienia zdumiewa i olśniewa swym potencjałem. Sprawdź, jak go wykorzystujemy!

Kategorie